1 травня відбулася щорічна традиційна легкоатлетична естафета на призи газети «Червоний гірник», в якій взяла участь і команда нашого Криворізького економічного інституту.

Перед початком легкоатлетичної естафети з вітальним словом до спортсменів звернувся міський голова Юрій Вілкул. Естафета проходила вулицями нашого міста, а починалася вона перед міським стадіоном «Металург». Бігли спортсмени проспектом Металургів, вулицями Димитрова,  Рязанова, вибігли потім на проспект Миру на 95-му кварталі, потім повернули по вулиці Костенка, пробігли біля національного університету і закінчили на перехресті вулиці Революційної і проспекту Миру.

У складі команди КЕІ були студенти 1-2 курсів – всього 15 осіб: першокурсниці Аня Сергєєва (міжнародна економіка), Лоліта Гляненко (менеджмент), Настя Зайцева (кібернетика), Руслана Деркач і другокурсниці Діана Іваненко та Аня Корчаловська (право) і юнаки: другокурсники Женя Дудка, Влад Полюх, Саша Мірошниченко, Денис Костів, Нікіта Голік, Костя Мусієнко і першокурсники Ілля Чуплий, Богдан Бондаренко, Дмитро Бегма, Тарас Скиба, Рустам Зарецький.

«Виступили спортсмени нашого інституту гідно, пробігли по своїм можливостям, всі живі-здорові, з хорошим настроєм, — розповів про естафету старший викладач кафедри фізвиховання Едуард Кайда. — У другому забігу, в якому ми брали участь серед вузів, ДЮСШ, технікумів і коледжів, було 29 команд. З самого початку йшли за збірною поліції: вони, а потім ми. Капітан команди Олександр Мірошниченко дуже добре пробіг перший етап і передав естафетну паличку четвертому. Але, на жаль, потім з кожним етапом ми трішки відставали, але все-таки увійшли до десятки кращих. Хоча й програли наші студенти і педуніверситету, і КНУ, але все-таки приємно відзначити, що Саша прибіг відразу за ДЮСШ четвертим. Отже, свято праці зустріли ми гарно. Суддею на четвертому етапі була старший викладач кафедри фізвиховання, майстер спорту СРСР з акробатики Тетяна Дроннікова».« Повернутися

Інформаційні партнери