Щиро вітаємо колектив інституту з його 53-літтям!

Студентам, професорсько-викладацькому складу, співробітникам бажаємо незгасимої енергії,
натхнення і далекосяжних планів. Професіоналізм, стійкість, уміння підтримувати один одного – характерні риси нашого колективу. Працюймо й надалі над втіленням мрій у життя!
Нових творчих злетів і досягнень!

 З ІСТОРІЇ ІНСТИТУТУ

13 липні 1966 року вийшов наказ Міністерства торгівлі Української РСР про організацію у м. Кривому Розі філіалу Донецького інституту радянської торгівлі.

На початку свого існування філіал готував фахівців з бухгалтерського обліку, економіки торгівлі, окремо з товарознавства продовольчих і промислових товарів. Перший випуск відбувся у 1969 році, дипломи про спеціальну вищу освіту отримали 40 чоловік.

Інститут у різні часи очолювали директори: Альберт Йосипович Кучеренко (1966 р.), Євген Петрович Михайлов (з 1967 по 1975 р.), Неоніла Тихонівна Потапенко (короткий термін), Анатолій Григорович Панчук (з 1975 до 1983 р.), Григорій Степанович Осадчук (з 1983 до 2003 р.), Василь Павлович Нечаєв (з кінця 2003 року до 2006 р.), Петро Петрович Мазурок (з 2006 по 2012 р.), Анатолій Михайлович Турило (з 2012 по 2015 р.). Сьогодні з 2015 року обов’язки директора виконує д.е.н., професор Андрій Валерійович Шайкан.

З 1977 року життя філіалу пов’язане з Київським інститутом народного господарства ім. Д.С. Коротченка (нинішній Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана). У цьому ж році Криворізький філіал здійснив перший набір на денне відділення за спеціальностями «Товарознавство продовольчих товарів», «Товарознавство промислових товарів», «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності», «Матеріально-технічне постачання».

Випускові кафедри починають свою історію з одного структурного підрозділу – кафедри економічних дисциплін – першої кафедри інституту, яка була створена у січні 1979 року.

1997 р. – Криворізький філіал став Криворізьким економічним інститутом.

У 2012 році в зв’язку з реорганізацією криворізьких вищих навчальних закладів у єдиний Криворізький національний університет КЕІ увійшов до складу КНУ.

З 2016 року – КЕІ у складі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Інтерв’ю до свята


Володимир Васильович Кулішов, к.е.н., д.п.н., професор КЕІ, академік Національної академії вищої освіти України, Заслужений працівник освіти України, професор Академії Полонійної в Ченстохово (Польща):

— Ми в черговий раз відзначаємо день народження нашого інституту, який був створений у 1966 році. Інститут пройшов шлях від Донецького інституту радянської торгівлі до відокремленого структурного підрозділу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.  Я працюю з 1973 року, пройшов шлях від посади препаратора кабінету оргтехніки до завідувача кафедри (був асистентом, викладачем, старшим викладачем, доцентом, професором), тобто пройшов усі щаблі наукового рівня. Таким чином я працюю і по цей час. Задоволений колективом і маю бажання ще трохи попрацювати…

Студент КЕІ ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»
Ігор Бас:

— Я закінчив у цьому році перший курс, навчаюсь на факультеті економіки та управління (спеціальність «Підприємство, торгівля та біржова діяльність»). Інститут подобається мені саме своєю атмосферою. Багато я зустрів тут чудових людей, які ставляться до тебе добре, викладачі завжди готові допомогти і по-дружньому відносяться до нас.  До того, я відчув, навчатися тут дуже весело. Це завдяки людям, які тут працюють. Мені найбільше подобається вивчати англійську мову, планую в майбутньому вивчати й інші мови, наприклад, французьку, але душа більше лежить до східних мов.

Олександра Юріївна Плаксієнко, диспетчер ЦСК:

— Я ще тільки півроку, як працюю в інституті. Мені подобається атмосфера колективу. Я не тільки працюю тут, а й навчаюсь. Це дуже зручно: не треба нікуди їхати на сесію. Мені дуже подобається працювати, я відчуваю, що влилась у колектив і мене тут гарно прийняли. Я навчалась на денному відділенні і потім пішла в академвідпустку, то коли повернулась, була просто вражена тим змінам, які відбулися в інституті. З’явився Центр студентських комунікацій, усе тут нове… Приємно спостерігати ці зміни – вони просто вражають.

Сердечні вітання всім працівникам інституту!

Великих успіхів і процвітання!« Повернутися

Інформаційні партнери