У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки, встановлений Указом Президента від 14.02.1997 № 145/97

День науки – відносно молоде свято для українських учених, хоча Національна академія наук України (НАНУ) була створена ще 27 жовтня 1918 року.

Мета цього свята – вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми цілком справедливо пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання. Без наукового працівника, без педагога держава не має майбутнього. Їхня наполеглива праця примножує здобутки в науці, вихованні громадян нашої країни. Адже ці люди – справжні сіячі й садівники на ниві суспільного буття, які творять нове, вирощують зерна мудрості, добра, людяності.

Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – запорука економічного зростання держави. Разом з тим це – основа інтелектуального потенціалу нації, її гідного майбутнього.

Щиро вітаємо науковців зі святом творчої праці – Днем науки!

Бажаємо науково-педагогічним працівникам ВНЗ міцного здоров’я, творчої наснаги, невтомності у новаторському пошуку та примноження його результатів. Нехай зерна науки дають добрі сходи і зростають у душах української молоді врожаєм мудрості та натхнення. Нових відкриттів, новацій і звершень!« Повернутися

Інформаційні партнери