Указ підписаний Президентом України (№ 69/2015) на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року лютий 2014), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України)

                                                                    «Запали свічку пам’яті»

В інтерв’ю, яке давала на початку лютого керівник Координаційного Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям Вікторія Самойленко, де розповідала про події, що відбудуться у нашому місті 20 грудня, нагадуємо:

20 лютого в Музеї Героїв АТО, що знаходиться у навчальному корпусі № 3 Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» на пр. Визволення, 2, з 9:00 до 17:00 год. відбудеться відкриття нової експозиції музею.

У цей день працівниками Координаційного Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям разом з іншими громадськими організаціями буде проведено пам’ятну ходу. Цей захід називається «Запали свічку пам’яті». Акція розпочнеться о 18:00 год. на 95 кварталі.

Запрошуємо всіх підтримати цю акціюпросимо прийти на молебень і панахиду, які будуть правити капелани, і запалити свічки та лампадки, а також пройти ходою по 95 кварталу до меморіалу пам’яті Небесної сотні.« Повернутися

Інформаційні партнери