3 жовтня відбулася зустріч представників Центру психологічної допомоги та соціальної адаптації зі старостами груп, студентським самоврядуванням, кураторами. Ознайомила присутніх зі специфікою роботи центру його голова Вікторія Самойленко

Уже рік, як розпочав роботу Центр психологічної допомоги та соціальної адаптації, при якому було створено Координаційний центр допомоги учасникам АТО та їх сім’ям. Робота центру була направлена на надання психологічної допомоги учасникам АТО, членам їх родин, родинам загиблих та іншим особам, що постраждали внаслідок збройного конфлікту на сході країни. До роботи центру долучилися волонтери, активісти, фахівці кризової психологічної служби, військові психологи та капелани.

Центр психологічної допомоги та соціальної адаптації бере активну участь у роботі з населенням щодо протидії психологічному впливу за умов «гібридної» війни.

Перелік запитів до психологів найрізноманітніший: це і бажання розібратися у своїх психологічних проблемах, визначитися у прийнятті важливого рішення, прагнення підвищити рівень саморегуляції — покращити настрій і побороти депресивні стани; проаналізувати конфліктну ситуацію, наприклад, з батьками, труднощі у спілкуванні з друзями чи непорозуміння з викладачами; проблеми у навчанні чи адаптація у новому колективі, страх виступати на семінарі та багато інших питань, адже всі ми різні і кожна людина індивідуально своєрідна.

Крім індивідуальних психологічних консультацій, тут можна стати учасником тренінгової групи (соціально-психологічний тренінг, тренінг саморегуляції, тренінг розв’язання конфліктів тощо).

Працівники психологічної служби активно задіяні у проведенні заходів для оптимізації роботи кураторів нашого університету, організовується систематична робота зі старостами першого курсу та різноманітна діяльність з метою адаптації першокурсників.


«Вся наша багаторічна робота спрямована на розвиток особистості, — говорить Вікторія Андріївна, — а також на підвищення психологічної культури нашого навчального закладу, гуманізацію взаємин, сприяння самовизначення людини, запобігання негативних подій у життєдіяльності людини. Успішна реалізація цих завдань може відбуватися лише при дотриманні принципу повної конфіденційності психологічної роботи».

 

В.А. Самойленко закликала молодь до участі у психологічних тренінгах, майстер-класах, запросила відвідати Музей воїнів АТО, що знаходиться у навчальному корпусі № 3 на площі Визволення.

Студентам було роздано ознайомлюючі анкети, щоб дізнатися, які теми хвилюють молодь.« Повернутися

Інформаційні партнери