День студента в Україні відзначають двічі на рік: 25 січня і 17 листопада. Свято асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами. В Україні 17 листопада стали відзначати як День студента з 1999 року згідно з указом президента.Так, в Україні святкують і Тетянин день день великомучениці Тетяни, святої покровительки всіх студентів (25 січня).

Це дуже зручно, адже один День студента святкується напередодні сесії, а інший — по її закінченні. Святкування Дня студента проводиться за сприяння Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, за підтримки Кабінету Міністрів України та Комітету з питань освіти і науки Верховної Ради України і включає в себе ряд просвітницьких, громадських і культурно-мистецьких заходів для молоді та за її участю.

Православна і греко-католицька церкви відзначають 25 січня день пам’яті святої мучениці Тетяни «і з нею в Римі потерпілих», а студенти вузів – День студентства. Свята Тетяна вважається покровителькою студентів і педагогів. Сьогодні, завдяки відродженню минулих традицій, як і давнину, організовуються благодійні бали, студентські дискотеки при університетах і приватні вечірки на честь свята.

Тож, дорогі студенти, зі святом вас!« Повернутися

Інформаційні партнери