Усе більший інтерес до можливості отримати вищу освіту в Криворізькому економічному інституті проявляють учні населених пунктів, що знаходяться за межами міста.

 

Адміністрація інституту отримала ряд запрошень від керівників відділів освіти, загальноосвітніх та опірних шкіл щодо проведення у закладах профорієнтаційної роботи, надання інформації про спеціальності, правила прийому, умови  навчання і проживання в гуртожитках інституту, працевлаштування майбутніх фахівців. У зв’язку з цим співробітниками інституту в лютому 2018 року була проведена профорієнтаційна робота за межами міста.

 

Так, 6 лютого 2018 р. завідувач кафедри міжнародної економіки, доцент К.В. Слюсаренко, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування, доцент М.М. Садовенко, доцент кафедри менеджменту і публічного адміністрування В.С. Котковський (за сумісництвом), доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Н.В. Волошанюк відвідали школи Нововоронцовського району. Зокрема, викладачі завітали до Нововоронцовських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №№ 1 і 2.

Директор Нововоронцовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Олена Володимирівна Семеліт тепло зустріла наших викладачів, особисто провела екскурсію навчальними кабінетами школи, ознайомила зі здобутками адміністративного і вчительського колективу закладу.

 

Директор Нововоронцовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Маргарита Вікторівна Антощенко погодилася сприяти організації і проведенню найближчим часом екскурсії до інституту для учнів 10 класу.

Викладачі презентували Криворізький економічний інститут ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», спеціальності підготовки бакалаврів і магістрів, особливості навчальних програм, умови проживання в гуртожитках та багато іншого. Бесіда пройшла в дружній, теплій обстановці в режимі діалогу, ставилося багато питань. Відчувався інтерес випускників у подальшому навчанні та отриманні кваліфікації економіста саме в нашому інституті.

 

12 лютого 2018 року завідувач кафедри міжнародної економіки, доцент К.В. Слюсаренко, доцент кафедри міжнародної економіки Я.О. Ізмайлов, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування А.А. Супрун відвідали школи №№ 1 і 2 смт Широке Інгулецького району. Було проведено бесіди з керівництвом шкіл, педагогами, учнями 9-11 класів. Під час зустрічей представники інституту роз’яснили ситуацію на ринку освітніх послуг в Україні і конкурентні переваги навчання в Криворізькому економічному інституті (викликали зацікавленість в учнів програми міжнародної студентської мобільності та можливості навчання на військовій кафедрі).

 

13 лютого 2018 року завідувач кафедри міжнародної економіки, доцент К.В. Слюсаренко, доцент кафедри міжнародної економіки Я.О. Ізмайлов, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування А.А. Супрун провели зустріч із викладачами та учнями комунального закладу «Софіївська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Софіївської селищної ради Софіївського району». Бесіда супроводжувалася презентацією матеріалів про інститут. Учні ставили питання про можливість отримання європейського диплома за програмою «Подвійний диплом», про перспективи розвитку інституту, зокрема, відкриття нових спеціальностей.

 

16 лютого 2018 року завідувач кафедри міжнародної економіки, доцент К.В. Слюсаренко, доцент кафедри міжнародної економіки Я.О. Ізмайлов, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування В.С. Котковський відвідали школи смт Архангельське Високопільського району. Зокрема, викладачі завітали до Архангельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Архангельського професійного аграрного ліцею.

 

Наші викладачі надали майбутнім абітурієнтам ґрунтовну інформацію щодо спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців, та умов вступу до інституту. Щоб підвищити наочність і зацікавити молодь спеціальностями інституту, надати абітурієнтам можливість познайомитися з навчальним планом, концепцією спеціальностей, переліком посад, які може займати випускник, інститутом розроблено рекламні матеріали у вигляді стендів, буклетів тощо. Такі подарунки покращують настрій абітурієнтів, надають можливість докладніше вивчити й обміркувати з батьками правила вступу, стають незмінними помічниками у повсякденному шкільному житті.

 « Повернутися

Інформаційні партнери