19 грудня у Криворізькому економічному інституті ДВНЗ «КНЕУ імені В.Гетьмана» пройшли змагання з волейболу. Як повідомив завідувач кафедри фізичного виховання, тренер команди Алім Миколайович Батюк, ми радіємо чудовій грі наших дівчат, сподіваємось і на подальший успіх.

— Сьогодні півфінал кубка міста серед жіночих команд, — сказав він. — Зустрічаються команди Криворізького економічного інституту і Криворізького національного університету. Це одна із ключових ігор. Переможець виходить у фінал, який відбудеться завтра, а команда, яка програла, буде грати за третє місце (теж завтра). Всі ці ігри проходять на нашій базі – КЕІ. Хочу сказати, що це досить складні ігри: чотири команди вийшли у півфінал. Це КНУ, КЕІ, команда «Богатир» і команда міста Миколаєва, що беруть участь у першості кубка м. Кривого Рогу.

Вчора відбулася фінальна гра на кубок федерації між командою «Триніті» (це ветерани Кривого Рогу) і КЕІ-2. Тобто ті школярки, що в нас тренуються, і в майбутньому, сподіваємось, стануть нашими студентками. Грали фінальну гру і виграли з рахунком 3:2. Що характерно, гра була досить складною. Ми вели 2:1, але четверту партію програли, у п’ятій програвали 6:8, потім догнали, вийшли вперед – 13:11, потім 14:12 було, а п’ята партія закінчилась із рахунком 20:18. Напруга була колосальна, але дівчата зіграли дуже добре. Враховуючи те, що це кубок, фінал – і він був досить красивий і драматичний.

Гра закінчилась перемогою – 3:0. Вітаємо! Молодці!

20 грудня продовження гри. Бажаємо нашим дівчатам перемоги!« Повернутися

Інформаційні партнери