Два дні, 19 і 20 березня, у нас у гостях були представники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: начальник управління з ІТ та відеомоніторингу пан Сукхвіндер Сінгх, начальник управління з бізнес-систем
пані Олена Христенко і керівник управління з навчання та розвитку ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
пані Катерина Залозних

Участь у заході взяли студенти 4-го курсу та магістри економічних спеціальностей 121 та 122. З великою увагою вони прослухали виступи шановних гостей. Особливо було цікаво познайомитися із паном Сукхвіндером Сінгхом, який розповів про свої студентські роки, подорожі світом, успіхи і досягнення у житті – його шлях до професійних висот. Деякі із виступаючих ставили йому питання англійською мовою і спілкувалися з ним англійською.

— Мій інтерес – навчатися більше і більше, — розповідав через перекладача про себе пан Сукхвіндер Сінгх. – Що таке фактор успіху і як його досягнути? Щоб чогось досягнути в житті, потрібно докласти багато зусиль. Є багато відповідей на це питання. Я ніколи не міряв ступінь успіху у моїй кар’єрі. Коли я тільки розпочав свій шлях в ІТ, у мене була мета – більше і більше дізнатися про інформаційні технології. Перші роки я повністю присвятив вивченню матеріалів, для того щоб стати професіоналом у майбутньому. Поступово, докладаючи зусилля, я почав досягати певних ступенів: почав отримувати визнання у формі премій, підвищень і в результаті – зростання в кар’єрі. Я вивчив за роки професійного зростання і зрозумів: немає чіткого й швидкого правила, як досягнути успіху. Все, що необхідно, це чітка уява, цілеспрямованість у професійних і особистих цілях, уміння приймати рішення, а також уміння оцінювати ризики, відчуваючи конкуренцію, а ще – мати міцну силу волі і докладати щирі зусилля для досягнення вищесказаного, а найголовніше, запам’ятайте: необхідно бути успішним не тільки у професійному житті, але і в особистому. Якщо у вас є цей баланс, тільки тоді ви можете вважати себе успішною людиною.

Перед студентською молоддю виступили гості, вони  розповіли про наш металургійний гігант. Залучалися до бесіди і викладачі інституту. Мова йшла про майбутню професію студентів, про вимоги, які необхідні для їхнього кар’єрного зростання, про шлях до успіху.

Говорить Костянтин Грабовський, студент 5-го курсу, «перехресник»:

— Дійсно, нам потрібні такі зустрічі. Подібні заходи нагадують мені відомі презентації, а саме виступи, де розповідають про бізнес. Це дуже добре, тому що залучається аудиторія зацікавлених слухачів. Мені сподобалися виступи гостей і їхні відповіді на наші питання. Відчувається, що прийшли добре підготовлені люди, які змогли відповіти на різні питання, іноді досить каверзні. І правильно було зроблено зауваження, що суму зарплати назвати не є резонним і розумним…

Олена Христенко, начальник управління з ІТ і відеоспостереження:

— Нам дуже сподобались ваші студенти. Ми зрозуміли, що тут дають дуже велику базу знань, з точки зору, навчання ІТ-технологій. Я навіть була здивована, не очікувала таких питань. Сподіваюсь, що ці студенти знайдуть себе і своє місце в цьому житті.

Катерина Залозних, начальник управління з навчання та розвитку ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

— Метою сьогоднішнього заходу було, в першу чергу, ознайомити студентів із нашим підприємством. І хоч знаходимось ми поруч з інститутом, часто молодь і не знає, чим ми займаємось, що робимо, які напрями діяльності у нас є. Більше того, не всі знають, що ми відкриті до прийому креативної, ініціативної, талановитої молоді. Це друга наша мета – повідомити, що в нас є місця, і ми беремо на стажування. З цього року ми пропонуємо роботу і стажування на платній основі, чого раніше не робили. Після того, як вони пройдуть практику і стажування, є можливість працевлаштування на нашому підприємстві. Звичайно, якщо вони себе проявлять і покажуть свої здібності. Враження від ваших студентів у мене дуже гарне. Я бачила багато очей, небайдужих, які горять бажанням дізнатися більше. Те, що вони підуть по ІТ-спеціальностях, це точно. Дуже приємно, що молодь ставить питання, причому питання нестандартні, і це говорить про те, що вони мислять. Це прекрасно. Ми якраз таких і шукаємо, які дивляться на світ інакше і думають інакше. Ми маємо ще одну ціль – познайомити їх із нашими керівниками. Коли бачиш свого потенційного керівника, слухаєш його історію успіху, де все можливо і за короткий проміжок часу, і в різних країнах, із різними проектами, а до того ще й можеш поговорити на тій мові, яку всі розуміють, це просто чудово.

Про наших ІТ-шників із гордістю говорить професор Олександр Семенович Зеленський, зазначаючи при цьому, що наші студенти мають гідні знання і готові самі розробляти і впроваджувати у життя власні розробки з ІТ.

— Користуватися тільки імпортними розробками – не завжди найкращий варіант, — говорить він. — У нас є сильна молодь, яка сама може виконувати ці розробки і впроваджувати їх на підприємствах України.« Повернутися

Інформаційні партнери