Аліна Кузьмич – переможець конкурсу премії Дніпропетровської обласної ради у категорії «За внесок у розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, громадського руху»

Про свою перемогу Аліна ділиться із читачами:

Щойно приїхавши з Дніпра, сідаю писати для нашої газети «Вісті з економічного…» та ділитись радощами і перемогою.

Наприкінці травня в соціальних мережах і на сайті Дніпропетровської обласної ради з’явилось оголошення щодо конкурсу «Премії Дніпропетровської обласної ради». Не довго вагаючись, зібрала усі необхідні документи та відвезла до молодіжного центра Дніпропетровщини.

Якими були критерії конкурсу? Подаватись молоді люди могли                  за номінаціями:

1) за внесок у розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, громадського руху;
2) за соціально-правовий захист дитинства, материнства і батьківства, утвердження ролі сім’ї в суспільстві, забезпечення гендерної рівності;
3) за виробничі досягнення, упровадження творчих, новітніх ідей, стартапів у створенні та веденні бізнесу;
4) за внесок у розвиток аграрно-промислового сектору, підтримку сільськогосподарського виробництва, захист навколишнього природнього середовища;
5) за досягнення в науковій та педагогічній діяльності;
6) за досягнення в культурно-мистецькій діяльності, збереження і популяризацію історичної та культурної спадщини;
7) за внесок у розвиток сфери охорони здоров’я населення, популяризацію здорового способу життя;
8) за досягнення у спортивній діяльності, розвиток спортивного руху;
9) за активну журналістську діяльність.

Як ви вже здогадались, я подавала свою кандидатуру на першу номінацію, до речі, яка була найпотужніша – 22 претендента.

Після проходження ряду комісій, які оцінювали мою діяльність упродовж останніх двох років, та мою реальну компетенцію, я підійшла до такого великого етапу – інтернет-голосування.

На цьому моменті хочу висловити велику подяку як і адміністрації інституту, так і викладацькому складу, які до останнього підтримували мене та голосували! Ми разом вибороли більше 1000 голосів!

Але це ще не все, після інтернет-голосування був останній етап: відбір 10-ти учасників із кожної номінації, які набрали максимальну кількість балів при інтернет-голосуванні, та вирішальний вердикт комісії.

Проходить три тижні і на сайті Дніпропетровської обласної ради є оголошення: «Оприлюднені списки переможців конкурсу премії Дніпропетровської обласної ради». Відкриваю. Дивлюсь. І розумію, що у першій номінації я стала переможцем.

Думки і мій душевний стан не передати словами: одразу і радість, і сум (бо дуже класні громадські активісти не виграли), і почуття вдячності, що мене підтримали, і почуття розсіяності, бо не знаєш, що тобі робити і куди звертатись. До речі, я в даному конкурсі була єдиною представницею Криворізького регіону і тут одразу перемога!

На нагородженні було дуже приємно зустрічати вже дорослих громадських активістів, які говорили, що підтримували мене у першій номінації. І знаєте, я зрозуміла необхідність того, що те, що ти робиш, цінувалось і не залишалось непоміченим. Це мотивує та спонукає знову і знову долати вершини!

Про роботу нашої РСС за літні місяці читайте у газеті  «Вісті з економічного…»,
яка найближчим часом буде розміщена на сайті інституту.« Повернутися

Інформаційні партнери