001З 16.12.2013р. – 27.01.2014р. в ДВНЗ «Криворізький національний університет» проходила спартакіада «Бадьорість та здоров’я» серед викладачів, співробітників і аспірантів 2013-2014 н.р.

Програма спартакіади включала змагання за 4 видами спорту: 1) настільний теніс (з 16.12.2013р.), 2) бадмінтон (14 — 16. 01. 2014р.), 3) шахи (15.01.2014р.); 4) волейбол ( з 20.01.2013р. – 27.01.2014р.).

Заявку на участь до оргкомітету спартакіади надало 9 команд, з них: команди 7 факультетів ДВНЗ «КНУ», Металургійний інститут ДВНЗ «КНУ» та Криворізький економічний інститут ДВНЗ «КНУ».

Вперше у цьому році (а традиційно для інших команд) в спартакіаді взяла участь новосформована команда економічного інституту ДВНЗ «КНУ». З перших днів, без тренувань та підготовки «економісти» потужно увірвались у гарячу боротьбу за призові місця.

Команду нашого інституту представляли:

 1. Турило А.М. – д.е.н., професор, директор інституту
 2. Щекович .О. С. – д.е.н., професор, завідувач кафедри інноваційного менеджменту та управління бізнес-процесами
 3. Шатський В. М. – навчальний майстер кафедри фізичного вдосконалення та реабілітації
 4. Копайгора І.Д. – д.ю.н., доцент кафедри права
 5. Погрібна О.П. – к.е.н., доцент кафедри державного фінансового контролю
 6. Сазонов Р. В. – старший викладач кафедри фінансів суб’єктів господарювання та інноваційного розвитку
 7. Кайда Е. О. – старший викладач кафедри фізичного вдосконалення та реабілітації
 8. Лисєвіч С.Г. – старший викладач кафедри фінансів суб’єктів господарювання та інноваційного розвитку
 9. Ртищев С.А. – к.е.н., доцент кафедри менеджменту і адміністрування
 10. Батюк А. М. – к.с.н., суддя міжнародної категорії з волейболу, старший викладач кафедри фізичного вдосконалення та реабілітації
 11. Єлізаров І. Г. – асистент кафедри менеджменту і адміністрування
 12. Темченко О. А. – к.е.н., доцент кафедри економіки, організації та управління підприємствами.

Відкривали спартакіаду змагання з настільного тенісу та шахів, які відбувались за круговою системою. Змагання команд з бадмінтону і волейболу за жеребкуванням було сформовано у 2 групи. Після групових ігор одразу відбулись стикові ігри. Команди зайнявши перші місця у своїх групах грали у фіналі за 1 і 2 місце, а команди зайнявші другі місця у групах – розігрували 3 та 4 місце і т.д. У загальнокомандному заліку переможець визначався за найменшою сумою набраних очок.

Тепер все по черзі.

Відкривали спартакіаду змагання з настільного тенісу. Команду Криворізького економічного інституту ДВНЗ «КНУ» у цьому виді представляли Щекович О.С. – капітан команди, Батюк А.М., Сазонов Р.В. Треба відмітити, що Щекович О.С. (кандидат у майстри спорту) була єдиною жінкою серед 30 учасників — тенісистів, що також додало натхнення команді. В результаті зайнято призове 3 місце.

image005Успішний старт підтримали і бадмінтоністи. Кольори нашої команди захищали: Шатський В.М., Сазонов Р.В, Єлізаров І.Г. Наша команда виступала в групі, де сильним суперником зі стажем був будівельний факультет ДВНЗ «КНУ». Саме в очному поєдинку нашої команди з будівельниками визначалась доля путівки у фінал за 1 місце. У захоплюючому поєдинку майстернішими виявився знову КЕІ ДВНЗ «КНУ». З рахунком 2:1 наша команда вийшла у фінал, але, нажаль, на завершальну гру не вистачило сил і команда поступилась першим місцем геолого-екологічному факультету ДВНЗ «КНУ», посівши ІІ сходинку п’єдесталу.

15 січня 2014р. відбулись змагання з третього виду спорту – шахи. Одразу відчувалась відсутність (з об’єктивних причин) відомої серед економістів шахині — Кожемякіної Т. В. (к.е.н., доцент кафедри міжнародної економіки). Тим не менше, наші шахисти зробили все можливе для того, щоб зайняти достойне місце у рейтингу спартакіади з цього виду спорту. Команду представляли: Копайгора І.Д., Погрібна О. П., Кайда Е.О. та у підсумку зайняли 5 місце з можливих 9.

Інтрига, стосовно попередньої набраної кількості очок у сумі, перед заключним видом змагань, тримала і учасників команд, і вболівальників у напрузі. Попередні результати виявились такими: основними претендентами на золото були команди Криворізького економічного інституту ДВНЗ «КНУ» і електротехнічного факультету ДВНЗ «КНУ» (які набрали по 10 очок), а також команди геолого-екологічного та будівельного факультетів ДВНЗ «КНУ» (в активі яких було по 12 очок).

image003З 20.01 -27.01.2014р. відбувся заключний вид змагань спартакіади – волейбол. За перемогу змагалась команда у складі: Турило А.М. — капітана команди, Батюка А.М., Шатського В.М. , Темченко О.А., Ртищева С.А., Лисєвіча С.Г. та Єлізарова І.Г. Визначальним і вагомим для команди економістів було те, що капітаном команди КЕІ ДВНЗ «КНУ» був директор інституту Турило А.М. Завдяки його побудованій стратегії і тактиці команда відіграла груповий турнір зайнявши переможне I місце та вийшла у фінал, де на неї вже чекав дуже серйозний суперник – команда вже знайомого будівельного факультету ДВНЗ «КНУ», яка хотіла взяти реванш за поразку у груповому турнірі з бадмінтону. Необхідно було піднімати всі резерви, тому сильніше активізувалась команда вболівальників з нашого інституту, яка протягом спартакіади підтримувала всі наші команди, але особливо чисельною була підтримка волейболістів у фінальних іграх потужними і гарячими оплесками, віршованими речівками, що додавало сил і надихало наших спортсменів, підкреслюючи єдність та командний дух Криворізького економічного інституту ДВНЗ «КНУ».

image009І ось — фінальний поєдинок став прикрасою всієї спартакіади. Вболівальники побачили багато видовищних і захоплюючих комбінацій передач, цікавих розіграшів і пасів, потужних ударів м’яча. Не обійшлось і без суб’єктивізму. Деякі судійські помилки на користь суперника, нажаль, відобразились на кінцевому рахунку цього емоційного поєдинку, а саме 0:2 по партіям команда КЕІ ДВНЗ «КНУ» поступилась команді будівельного факультету ДВНЗ «КНУ» і зайняла ІІ призове місце у волейболі. Але навіть це не стало на перешкоді і за сумою в загальнокомандному заліку команда Криворізького економічного інституту ДВНЗ «КНУ» набравши 12 очок зайняла І місце. Відповідно ІІ місце (13 очок) зайняла команда будівельного факультету ДВНЗ «КНУ», ІІІ місце п’єдесталу пошани (15 очок) посіла команда геолого-екологічного факультету ДВНЗ «КНУ».

28 січня 2014 р. у дружній атмосфері відбулось урочисте закриття спартакіади. Переможців та учасників вітали проректор з науково-педагогічної та навчально-виховної роботи Стрюк М.І., голова профкому ОПО ДВНЗ «КНУ» В.П. Щокін. Переможців та призерів від профкому було нагороджено кубками, грамотами і солодкими призами. Дуже приємно було і те, що деяких представників нашої команди відзначено в номінаціях:

 1. Щекович .О. С. (зав.каф.ІМУБП) — найкраща тенісистка КЕІ
 2. Сазонов Р. В. — найактивніший спортсмен
 3. Темченко О. А. — кращий нападник.

Також відмітити треба Шатського В.М., який став неформальним талісманом нашої команди, адже постійно підтримував командний дух, інформував про ведення ходу підрахунку очок, фіксував на папері цікаві моменти спартакіади, про які можемо прочитати. Окрема подяка викладачам каф. фізичного вдосконалення та реабілітації і старшому лаборанту Напханенко О.П. за оперативне забезпечення інформацією про календар ігор всіх членів команди.

002Отже, дебют нашої команди більш ніж вдалий. Хочеться від усіх викладачів та співробітників ще раз подякувати і привітати кожного представника команди, адже саме в розпал сесії вони знайшли час і сили, щоб заявити про бадьорість духу, завзятість, продемонструвати майстерність, єдність та професіоналізм працівників Криворізького економічного інституту ДВНЗ «КНУ».

Необхідно пам’ятати, що рівно через рік нам потрібно буде відстоювати перемогу, тому всі охочі взяти участь у спартакіаді можуть записуватись вже сьогодні. Тренування можна здійснювати протягом року у спортивних залах нашого інституту.

«КЕІ – це наш чемпіон! Разом до перемоги та успіху!»

 

Рибалко Л.П. – голова профбюро факультету менеджменту та міжнародної економіки« Повернутися

Інформаційні партнери