Щорічна церемонія нагородження кращих студентів інституту, як завжди, виплескується у грандіозне шоу – шоу таланту, молодості і краси

7 лютого у центрі культури і мистецтв – Палаці металургів – відбувся бал кращих студентів КЕІ. З вітальним словом звернувся до присутніх директор Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», д.е.н., професор Андрій Валерійович Шайкан, який побажав усім присутнім, щоб були щасливі й отримали найкращі враження від студентського балу.

— Наші бали традиційні, — сказав він. – Вони не схожі на ті, що були раніше. Ми на сучасному стилі – стилі сьогодення.

Ведуча свята Ірина Тихон представила гостей заходу, зокрема, головного спеціаліста управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради Вікторію Ярославівну Полякову, та директорів шкіл, де навчалися наші студенти, яких запрошено на це свято.

Оголошуються номінації, нові й ті, що були вже раніше, на попередніх балах (до речі, сьогоднішній – уже 21-й!) і запрошуються на нагородження кращі з кращих: і першокурсники, і випускники інституту. Їх вітають декани: к.т.н., доцент Олександр Юлійович Астаф’єв, к.е.н., доцент Дмитро Петрович Волков, к.е.н., доцент Катерина Павлівна Дацко та заступники деканів, к.е.н., доценти Ольга Анатоліївна Ніколайчук та Ірина Іванівна Максимова.

Серед номінантів  «Надія вузу» названі:

Олександра Гудим, Катерина Науменко, Марія Захаревич, Олена Трофімова, Павло Тищенко (факультет обліку, фінансів та інформаційних технологій);

Діана Громова, Ганна Демченко, Діана Іваненко, Валерія Кацюба, Вадим Новосилецький, Олена Писанка, Анастасія Сергієнко, Валерія Шаповалова, Ольга Янута (юридичний факультет);

Наталя Літвіненко, Анастасія Моськіна, Станіслав Телятніков, Владислав Грищук, Максим Гурьянов, Анастасія Сушко, Сніжана Шелест, Наталя Орел, Максим Кузнєцов, Ілля Гольденберг (факультет економіки та управління).

Незвичну нагороду отримав неординарний наш розумник, який підкорив своїми здібностями з першого дня навчання, у номінації «Непересічний інтелектуал», студент 1-го курсу Богдан Нечепуренко. Його вітає перший заступник директора з науково-педагогічної та навчальної роботи, д.е.н., професор Сергій Володимирович Гушко.

Ми шануємо традиції, серед яких – спадкоємність. Співають і танцюють сестри Литвиненко. Чудова пісня, чудовий танок – і горді очі в залі мами та бабусі. Номінантка 2013 року Дарина презентує свою молодшу сестру в номінації «Відкриття року» — Наталю.

Дарина Літвіненко, студентка 5-го курсу:

— Я закінчую магістратуру. І сьогодні на цьому святі мене номінували як кращу студентку року по інституту – для мене це велика гордість. Я досягнула за 5 років ось таких успіхів. Мені дуже тут все подобається, я живу інститутом, живу всіма цими заходами. Сьогодні я дуже горджусь цим.

— А я – Наташа Літвіненко, — додає сестричка Дарини, — навчаюсь на першому курсі факультету «Економіка та управління». Я номінована як «Надія нархозу» і «Відкриття року». Для мене це стало сюрпризом. Я, як ішла сюди, думала, що буду виступати, співати і танцювати – так все і вийшло. Я дуже щаслива, що в мене все так сталось.

У номінації «Комп’ютерні генії» представлені студенти-«айтишники» Юрій Рябоконь, Віктор Горбунов, Станіслав Шевцов і Дмитро Петров. Їх вітає заступник завідувача кафедри інформатики і прикладного програмного забезпечення, к.е.н., доцент Володимир Сергійович Лисенко.

«Народженими для сцени» стали номінантки Анастасія Дмитрів і Валерія Безсмольна. Подарунки їм вручила голова студентської ради самоврядування Аліна Кузьмич.

«Гордість вузу». Ось вони: Ольга Клименко, Карина Душкевич, Анна Богайчук, Анастасія Грабова, Ганна Качайло, Євген Шаталов, Марина Нечай, Катерина Лозівець, Никита Лесняк, Владислав Куртєков, Вероніка Новохатько, Лейла Алієва, Валерія Зємцова, Вікторія Гліньова, Анастасія Гончар (факультет економіки та управління);

Анастасія Арієнчук, Юнія Донських, Олена Піщенко, Андрій Соколов, Микола Щуренко, Марія Махіня, Дмитро Шумаков, Ольга Бунеску, Наталя Ратушна, Ніна Бондаренко, Анастасія Олешко, Юлія Пригодич, Валерія Іноземцева, Андрій Михалюк (факультет обліку, фінансів та інформаційних технологій);

Сергій Баталія, Ліка Данелія, Аліна Іванова, Дар’я Іванова, Ольга Кирнос, Софія Матвієнко, Олексій Святенко, Тетяна Спринська, Вікторія Чала (юридичний факультет).

Говорить Данелія Зураб Зурабович:

Я папа Лики Данелия. Она учится на пятом курсе юридического факультета, уже заканчивает институт. И сын мой Георгий тоже учится в экономическом институте. Он на первом курсе этого же факультета. Я первый раз на таком балу. Я очень доволен. Я не ожидал, что будет здесь такая встреча, такой бал. Очень прекрасный зал, очень талантливые дети, умные, симпатичные и здоровые. Дай Бог, чтобы на земле Украины был мир. Я из Грузии, я тут учился в горном институте. Живу в Кривом Роге. Дети мои тут родились, и Лика, и  Георгий. Если человека спрашивают, кого ты больше любишь, маму или папу, нельзя выбирать. Для меня что Грузия, что Украина одинаково, но там сейчас войны нет. Главное, чтобы на земле Украины настал мир – это самое главное. Я об этом очень переживаю, потому что я это видел и пережил то, что там творилось, что было с Грузией в 90-е годы. И всё это происходит сейчас здесь, в Украине…

Анастасія Грабова, студентка 1-го курсу (магістратура), номінантка «Гордість інституту»:

— Я студентка факультету економіки та управління. Навчаюсь на спеціальності «Міжнародні економічні відносини». Мої почуття від цього балу (я вперше на такому заході) не передати словами. Я закінчила 122-у середню школу, яка знаходиться на вул. Космонавтів. Подібних заходів у нас не було. Цей бал був неперевершений. Викладачі були дуже красиві, вони дійсно поглядали на своїх студентів із відчуттям гордості та радості за нас. Також і ми, студенти, дуже вдячні нашим викладачам за це свято.

Оплески звучать на честь номінантів «Олімпійська надія КЕІ» — Олександра Самчука і Владислава Корнійка. Подарунки їм вручає д.т.н., професор, головний тренер команди з футзалу інституту Олександр Анатолійович Темченко.

Далі мова йшла про студента, якого на кожному балі було висунуто на всі можливі номінації. До цього це були лише Володимир Зеленський та Анатолій Яцечко. Перебравши всі можливі номінації, вирішили привітати його в номінації «Зірка» — це Володимир Кулішов. Його нагороджує подарунком і подякою керівник центру культури і мистецтв Наталя Ігорівна Крюкова.

Дипломи магістрів і спеціалістів вручають випускникам декан факультету економіки та управління Олександр Юлійович Астаф’єв і професор кафедри економіки та підприємництва, д.е.н., професор Петро Петрович Мазурок;  завідувач кафедри економіки та підприємництва, к.е.н., доцент Світлана Іванівна Мацюра, заступник завідувача кафедри менеджменту і публічного адміністрування, к.е.н., доцент Олена Володимирівна Коровіна, заступник завідувача кафедри менеджменту і публічного адміністрування, к.е.н., доцент Світлана Вікторівна Архипенко; в.о. завідувача кафедри міжнародної економіки, к.е.н., доцент Катерина Володимирівна Слюсаренко; завідувач кафедри фінансів, к.е.н., доцент Марина Михайлівна Садовенко. Подарунки отримують Данило Горловський, Тетяна Швець, Шахла Бахшалієва, Катерина Животінська, Марія Богдан, Єгор Туз, Олександр Чаусов, Ігор Ширков.

Ділиться своїми емоціями Наталя Юріївна Чаусова:

— Я мама Александра Чаусова. У меня он один сын, и я за него чувствую только гордость и радость. Он оканчивает институт с отличием. Хочется, чтобы у него в жизни всё складывалось только хорошо. Он магистр, учится в институте и работает. А ещё ему я желаю счастья в личной жизни.

З піснею виступає дипломований магістр Вероніка Кодлубовська. Всі у захваті від її співу.

…І ось час «Х» настав. Найкращі з найкращих у номінації «Кращий студент факультету»  – Аліна Бархота і Микита Водзянський (юридичний факультет); Вікторія Коцуба і Владислав Чайка (факультет економіки та управління); Олександра Бессінна і Олександр Мірошниченко (факультет обліку, фінансів та інформаційних технологій). Їх нагороджують перший заступник директора з науково-педагогічної та навчальної роботи, д.е.н., професор Сергій Володимирович Гушко і заступник директора з науково-педагогічної і виховної роботи, кандидат наук з державного управління, доцент Валентин Валентинович Орлов.

Та перемагають у номінації найвищого рівня – «Кращі студенти КЕІ-2017» Дарина Літвіненко і Станіслав Моргач. І, звичайно ж, їх вітає директор інституту, д.е.н., професор Андрій Валерійович Шайкан.

Стас Моргач, студент 4-го курсу (менеджмент):

Я переміг у номінації «Найкращий студент інституту». Про свої відчуття можу лише сказати, що в мене дуже шалені емоції, вони  «зашкалюють», не можу описати словами. Для мене це вперше. У минулому році я був «Гордістю інституту», а в цьому – трішки підвищив планку –  став найкращим студентом. Це значима для мене номінація. Я дуже вдячний своїм викладачам, студентській раді і всім, хто мені допомагає і буде допомагати й надалі. Всім щастя, здоров’я і удачі!

Гарною традицією у нас стало запрошувати на урочистість директорів і вчителів шкіл, де навчалися наші студенти. Сподіваємось і в майбутньому на таку ж плідну працю. І насамкінець, найбільш довгоочікуване – ось вона наша «Золота молодь». Це улюбленці публіки. Їх нагороджує голова профкому інституту Алла Василівна Максимова:

— За традицією, профспілковий комітет бере активну участь у номінації «Золота молодь». Ми прагнемо, щоб студенти нас радували не тільки своїми успіхами, а й на сцені.  Як завжди, на згадку ми їм даруємо їхні фото, для того, щоб вони нас не забували, згадували і ми їх будемо завжди згадувати. Бажаємо їм щасливої долі, блискучої кар’єри і хай щастить у житті.

Отже, «золота молодь» КЕІ:

Наталя Вовненко, Анастасія Дмитрів, Дар’я Клипо, Володимир Кулішов, Валерія Безсмольна, Дарина Літвіненко, Дар’я Коцюмбас, Вікторія Волкотруб, Вікторія Каракіна, Аліна Кабакчей, Богдан Марченко, Анастасія Коцюруба, Богдан Фоміцький.

Їх вітає директор інституту, д.е.н., професор Андрій Валерійович Шайкан:

— У цих досягненнях разом із нашими «зірками» зростаємо і ми. А, значить, майбутнє у нас є! — і звертається до вчителів і директорів шкіл зі словами: — Ви виховуєте дітей, це майбутні громадські діячі, науковці, вчені – це наше майбутнє. І ви їх вчите на благо нашої України. Спасибі вам за це!

Пісні і танці, виконувані під музичний супровід відомих в Україні співаків, запалювали зал і дарували хороший настрій. А фінальна пісня у виконанні Ольги Кримської, як завжди, схвилювала і самих студентів, і – особливо – їхніх мам та батьків до самого серця.

Фото Віктора Бойка« Повернутися

Інформаційні партнери