Уже вкотре Криворізький економічний інститут ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» проводить осінній бал – бал кращих студентів

Але цього року він співпав із таким чудовим святом – Днем студента. І до того ж, на цей святковий захід, який проводився у будинку культури металургів, було запрошено батьків наших кращих із найкращих. Мами радо фотографувалися перед початком заходу зі своїми вже дорослими, такими красивими і розумними, дітьми. Батьки гордилися своїми синами і доньками, адже вони відмінно навчаються, чудово танцюють і прекрасно співають. А ще – наша молодь несе стільки позитиву, що ним заряджають усіх присутніх і щедро діляться з усіма.

Відкрив бал студентів директор КЕІ ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» професор Андрій Валерійович Шайкан.

— Цьогорічний бал – 22-й, — говорить ведуча. – І як кожного попереднього року, на всіх чекає щось очікуване і несподіване. З категорії очікуваного – студенти-першокурсники з успіхом вступили до нашого вишу і, що цікаво, першим їхнім випробуванням стала не екзаменаційна сесія, а конкурс «Алло, ми шукаємо таланти!». І це їхній перший успіх і перша номінація.

Заступники деканів вітають і нагороджують студентів. Потім декани – номінантів «Гордість інституту». І ще, і ще – вітання і дарунки – для майбутніх науковців. Ментор для студентів-першокурсників – Вадим Крамаренко. Він і коуч, і психолог, і консультант. Віримо, що поповнить плеяду наших «нархозівських» знаменитостей і Микита Лесняк – він переміг у номінації «Птах високого польоту».

Вперше прозвучав дует студентки Наталії Литвиненко і школяра Антона Чекаля – вони разом проспівали пісню.

Якщо продовжити тему талановитої молоді, то вони не тільки опановують економічні науки і фахові знання, а й отримують необхідні навики.

Номінацію «Студентська пара року» (Лоліта Гляненко і Максим Гур’янов) нагороджує викладацька сімейна пара Руслан Романович і Віра Федорівна Дутчак.

Олесю Новохатько вітають як учасницю першої Київської «Студвесни» – її вітає голова профспілки інституту Алла Василівна Максимова.

Діаманти нархозу, «старики» – магістри другого року навчання Наталя Вовненко, Анастасія Коцюруба, Анастасія Кучма, Богдан Фоміцький – їх вітає директор студентського клубу культури Наталя Крюкова.

Щирі вітання студентській молоді від заступників директора: професора Сергія Володимировича Гушка і доцента Валентина Валентиновича Орлова.

Кращі студенти факультету – ось вони: з факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій Дмитро Шумаков і Маргарита Гнидюк, юридичного факультету – Сергій Баталія і Ольга Кирнос, факультету економіки та управління – Владислав Куртєков і Катерина Лозівець.

Кращими студентами Криворізького економічного інституту стали Олександра Бессінна, Микита Водзянський, Вікторія Коцуба – їх щиро вітає директор інституту А.В. Шайкан.

І ось – зустрічайте! – «золота молодь КЕІ» – магістри Марина Нечай, Вероніка Новохатько, Аліна Кузьмич, Микита Лесняк, Валентина Лисенко.

На шляху до справжніх вершин – майбутній політик, видатний громадський діяч серед молоді України, віце-президент з регіонального розвитку Української асоціації студентів Аліна Кузьмич.

Бал закінчився, та настрій, подарований учасниками свята, залишиться надовго у серцях студентів, їхніх батьків і співробітників інституту.

Зі святом! З Днем студента!
Будьте завжди креативними і щасливими!« Повернутися

Інформаційні партнери