На збори батьків першокурсників зібралося чимало людей. Звичайно, приємно почути про свого сина
чи доньку, які вже перейшли на другий курс, хороші слова. І слів цих було сказано чимало!

Привітав і розповів про наш інститут директор Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», д.е.н., професор Андрій Валерійович Шайкан.

Про перспективи і можливість отримати дві спеціальності та про навчання за кордоном розповіли заступники директора д.е.н., професор Сергій Володимирович Гушко і доцент Валентин Валентинович Орлов.

Батьки познайомилися і з деканами факультетів: юридичного – Катериною Павлівною Дацко, ФОФІТ – Іриною Іванівною Максимовою, ФЕУ – Русланом Романовичем Дутчаком.

Першокурсників, які навчалися на відмінно і добре склали екзаменаційну сесію, було
нагороджено грамотами.

З факультету економіки та управління: Анастасія Кологривенко, Ілля Руднєв, Дар’я Черненко, Яна Кашель, Роман Нетюхайло, Катерина Хавер, Руслана Абдуллаєва, Максим Михайлов, Антон Алексанкін, Євген Величко, Владислав Кулєєв, Максим Марковський, Ліна Петрова, Сергій Берсенов, Данило Драч, Богдан Ігнатенко, Данило Колосан, Владислав Макагонов, Софія Тищенко, Аліна Шевченко.

Нагороджені грамотами батьки студентів ФЕУ: О.А. і О.Є. Кологривенко, Є.Є. і Л.Д. Руднєви, С.В. Баран і О.А. Черненко, Н.Й. Кашель, Н.В. Гончарук, Р.Л. Хавер і Т.В. Писаренко, В.М. і Н.В. Абдуллаєви, Л.П. Михайлова, С.В. і О.В. Алексанкіни, К.О. Величко, С.М. Кулєєва, О.А. і М.О. Марковські, В.Б. і О.М. Петрови, А.М. і О.В. Берсеньови, А.І. і О.О. Драч, О.С. Вакула, Н.М. Колосан, Н.М. Макогонова, О.П. і С.В. Тищенко, І.О. і О.П. Шевченко.

З юридичного факультету: Ілля Гіоградзе, Дмитро Гушко, Мирослава Лазарчук, Анна Неоднича, Карина Несенко, Віталій Прутяний. Нагороджені грамотами батьки студентів юрфаку: Г.Р. і І.В. Гіоргадзе, С.В. і О.А. Гушко, В.А. і Н.В. Лазарчуки, В.М. і О.А. Неодничі, С.Л. Несенко,М.В. і В.М. Прутяні.

З факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій: Віталій Шкапа, Олена Бражник, Крістіна Іконнікова, Катерина Мостюк, Антон Вручинський, Гліб Єгоров, Діана Іванченко, Ярослав Корнієнко, Вероніка Ніконенко, Денис Абрамов, Владислав Бичок, Валерій Конюшенко, Ярослав Копійка, Данило Кушнірук, Вікторія Лозенко, Владислав Середа, Тимур Чухно.

Нагороджені грамотами батьки студентів ФОФІТ: Р.П. і О.М. Шкапа, В.М. і Н.В. Бражник, В.О. і В.П. Іконнікова, О.В. і Н.О. Бондаренко, В.М. і Ю.М. Вручинські, А.К. і О.В. Єгорови, В.А. і С.В. Іванченко, А.В. і О.В. Корнієнко, В.А. і І.Я. Ніконенко, П.М. і Ж.М. Абрамови, О.П. і О.В. Бичок, Л.А. Конюшенко, З.Є. Ясько, С.Є. Кушнірук і Т.М. Канілова, С.Г. Лозенко, О.В. і Т.С. Середа, О.М. Чухно.

І вже після зборів, коли всі присутні були переповнені позитивними емоціями, довго ще велися розмови із викладачами, адміністрацією інституту, заступниками деканів і деканами. Батьків цікавило все: і можливість навчання їхньої дитини за кордоном, і отримання двох спеціальностей, і, звичайно ж, вони хвилювалися, як закінчили їхні діти перший курс.« Повернутися

Інформаційні партнери