Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек працівниками бібліотеки КЕІ для студентів-першокурсників було проведено квест – знайомство молоді з книжним фондом і можливостями бібліотеки


Були підготовлені цікаві запитання, на які студенти, виявивши кмітливість і знання, відразу віднайшли відповіді, і від локації до локації швиденько перемістились із четвертого до першого поверху, де їх чекала приємна несподіванка. Цією несподіванкою стало частування у ЦСК різними смаколиками і чаєм. За приємною бесідою швидко промайнув час. Студенти подякували працівникам бібліотеки за гостинність і, зокрема, її завідувачій Олені Картечевій за цей, підготовлений ними, такий цікавий і пізнавальний захід.

Євген Міголь, першокурсник ФЕУ:

— За місяць навчання в КЕІ я вже відчув себе справжнім студентом. А сьогодні мені було цікаво познайомитись із бібліотекою, з різними новими людьми, як однокурсниками, так і працівниками бібліотеки. Ми із задоволенням розгадували ребуси і швидко знайшли відповіді на всі три завдання.

Євгеній Шаталов, асистент кафедри міжнародної економіки:

— Я вважаю, що такий захід був доволі оригінально проведений. Він допоможе популяризувати бібліотеку і таким само, як було проведено нічний квест або «скул-дей», першокурсники зможуть долучитися до студентського життя і зрозуміти, що якщо їм потрібна будь-яка інформація, то їх завжди чекають у бібліотеці. А сьогодні вони потренували свою пам’ять і фінішували у місці, де вони зможуть збагатити свою ерудицію.

Аудіоінтерв’ю із завідуючою бібліотекою Оленою Картечевою
підготував Антон Алексанкін:

 

Привет, сегодня проводился такой интересный квэст, представься, пожалуйста, и расскажи свои впечатления.

— Привет, меня зовут Кристина, я первокурсница, учусь на специальности ФБС. Квэст очень понравился, это что-то новенькое для первокурсников. Было интересно разгадывать разные шифры, кроссворды, ребусы. Правда, наша команда «жёлтых» прибежала последней, но мы не расстраиваемся, ведь главное не победа, а участие!

(Интервью взяла первокурсница Дарина Попова).

— Меня зовут Бычок Влад, группа ИПЗ-18-1, староста. Сегодня у нас в институте было настоящее веселье: мы все получше познакомились, сплотились в одну команду и прошли квест — узнали больше о библиотеке, а в конце нас ждал приятный бонус в виде чая с печеньками и конфетами. Мне всё очень понравилось.
(Интервью взяла Мирослава Гращенкова).


« Повернутися

Інформаційні партнери