Захід, присвячений 158-й річниці з дня перепоховання Тараса Шевченка, відбувся 22 травня
у 234-й аудиторії Криворізького економічного інституту

Про проведення цього заходу розповідає першокурсник Влад Кулєєв:

— Наш викладач, доцент кафедри іноземних та української мов, Гончаренко Олена Миколаївна промовила вступні слова, після яких викладач Казаков Олексій Олександрович розповів про польські відносини з українцями у період, коли жив Тарас Григорович Шевченко.

Студент 1-го курсу Алексанкін Антон прочитав інтродукцію до поеми «Гайдамаки» і вірш «Полякам», а Олексій Олександрович озвучив їх на польській. Інші студенти також долучилися до читання і кожен обрав собі вірш, який йому сподобався. Наприклад, Кулєєв Владислав – «Розрита могила», Петрова Ліна – «Не женися на багатій», Бокій Юлія – «І досі сниться під горою». Після цього Олексій Олександрович провів вікторину, присвячену життю Тараса Шевченка.

До цього заходу за допомоги Гончаренко Олени Миколаївни був створений фотостенд на тему: «Знову, як троянда, розцвіте крилата Україна-мати».

Цього дня відбулося нагородження студентів у різних категоріях. Цвинда Ірина (група ПР 18-1) отримала перше місце з написання есе на тему «Благослови мене, друже, славою святою». Гушко Дмитро (група ПР 18-1) нагороджений у категорії «Фотоконкурс»: «Знову, як троянда, розцвіте крилата Україна-мати».

За реалізацію проекту «Всім серцем любіть Україну свою і вічні ми будемо з нею» і за забезпечення розвитку і функціонування української мови як державної в Криворізькому економічному інституті були нагородженні Нероднича Ганна, Бондар Діана, Єфименко Тетяна (група ОІ ОП 18-1) і Кулєєв Владислав (група МВС 18-1).« Повернутися

Інформаційні партнери