Бути студентом КЕІ КНЕУ означає бути різностороннім, талановитим, здібним до будь-якої діяльності

Саме це ще раз довели студенти юридичного факультету і факультету економіки та управління, взявши участь у правовому «Брейн-рингу», який відбувся 20 листопада у 234-й аудиторії Криворізького економічного інституту.

— Правовий «Брейн-ринг» — це чудова можливість прокачати свої знання! Саме з цією метою ми зібрали команди різних факультетів КЕІ та зіграли в цю цікаву інтелектуальну гру. Я дуже вдячна команді організаторів за плідну працю, а гравцям – за активну участь! — прокоментувала Демченко Анна, яка, власне, й надала ідею для проведення цього заходу.

Гра складалася з двох турів: перший включав запитання на логіку, другий – виключно на знання права. Участь брали три команди: «ФЕУ», «Право» та «ФЕУ+ЮФ». Гравці були задоволені проведенням «Брейн-рингу», який відбувся за підтримки Юридичної клініки. Особливо раділа команда «ФЕУ», яка отримала перемогу завдяки своїй ерудиції та, як виявилося, неабияким знанням у галузі права.

— Вперше взяла участь у правовому «Брейн-рингу». Якщо чесно, я хвилювалася, адже навчаюся на факультеті економіки та управління. Захід був проведений на високому рівні, видно, що РСС юридичного факультету відповідально підготувались до нього. «Родзинкою» заходу, я вважаю, можна назвати чарівну ведучу Дутчак Віру Федорівну. А знаєте, що стало найбільшою несподіванкою? Переможцем «Брейн-рингу» стала команда факультету економіки та управління, наша команда! Загалом, мені подобаються такі заходи, так що юрфак, чекай мене, а, може, й нашу команду, знову на ваших заходах, — поділилася своїми враженнями Анна Велика, студентка групи МЕВ-16-1.

— Під час навчання у школі я багато разів брав участь у таких інтелектуальних турнірах, але жодного разу саме у правових заходах. Ця гра була дуже інтригуючою і захопливою, але, на жаль, нашій команді зовсім трохи не вистачило до перемоги. Я б хотів іще раз взяти участь у подібному заході та взяти реванш у моїх друзів, які були у складі іншої команди, — додав Дмитро Гушко, студент групи ПР-18-1.

Отже, «Брейн-ринг» пройшов на ура! Щиро вітаємо переможців!« Повернутися

Інформаційні партнери