5 квітня 2018 р. у спортивній залі навчального корпусу № 2 (вул. Медична, 16) відбулося урочисте відкриття Спартакіади КЕІ серед команд факультетів

Перед початком спартакіади відбулося урочисте нагородження гравців студентської футзальної команди КЕІ, яке провів директор інституту професор Андрій Валерійович Шайкан.

Говорить тренер студентської футзальної команди КЕІ професор Олександр Анатолійович Темченко:

«У першому сезоні ми стали срібними призерами Чемпіонату міста Кривого Рогу в нижчому дивізіоні та, відповідно, підвищились у класі і перейшли вже в першу лігу. Отож, наразі необхідно якнайшвидше досягнути пристойного рівня з футзалу у кожній грі молодої студентської команди КЕІ шляхом підвищення індивідуальної спортивної майстерності гравців у тренувальному процесі, що дозволить отримати у підсумку певний досвід і злагоджену командну гру.

Відчуваємо, що хоча наша команда тільки набирається досвіду, оскільки створена лише півтора роки тому, нам по силах знову боротися за призові місця у найближчій перспективі, тож поки що виконали поставлене на початку змагань амбіційне завдання – фінішувати в першій трійці команд Першої ліги міста Кривого Рогу з футзалу в сезоні 2017/18 років і, відповідно, стали бронзовими призерами.

Користуючись нагодою, хотів би запросити усіх вболівальників нашої команди – студентів і викладачів інституту підтримати нас на наступних матчах у турнірах різного рівня.

Отже, у нашому інституті разом із навчальним процесом і різноплановим культурно-громадським життям належна увагу приділяється і розвитку студентського спорту, що дає достатньо пристойні результати».« Повернутися

Інформаційні партнери