Відчуваємо подих новизни, щойно увійшовши до холу інституту. Зліва – наш «акваріум», прозова красива, відділена від великого залу кімната, в якій влітку працювала відбіркова комісія. Незабаром відкриються нові простори великого залу справа

Ми вже писали про наших працівників, які зайняті на будівельних роботах. Вони фарбують, штукатурять, ставлять вікна і двері, приводять до ладу кімнати. І ця робота, здебільшого, вся виконується власними силами.

От і сьогодні адміністрація інституту провела такий-от імпровізований суботник. Одягнувши робочі спецівки, чоловіки взялися до фізичної роботи: здирали старий лінолеум на підлозі, вивозили залишки покриття до сміттєзбірника, звільняли площу під нове.

— Ми проводимо ремонт лівого крила на першому поверсі навчального корпусу, ведемо підготовчі роботи щодо заміни підлоги. Тут буде й нове покриття стін, а зараз готуємось до заміни підлоги, щоб постелити плитку, — говорить директор КЕІ ДВНЗ «КНЕУ імені В.Гетьмана» професор Андрій Валерійович Шайкан. — У нас, як-то кажуть, відбувається оптимізація складу – кожен на своєму робочому місці виконує посильну роботу. Ми вимушені багато чого робити власними силами. Підрядні організації ми фактично не використовуємо, наймаємо їх по мінімуму чи коли є така потреба. Власними силами робимо те, що можна зробити. Таким чином усе в нас іде вперед.

— НеоНархоз, — так влучно назвав наш нархоз заступник директора з фінансово-господарської роботи Геннадій Олексійович Кочуєвський. — Все найкраще буде тут, у нас. Зверніть увагу: тут відбувається зародження всього нового, будується все нове і сучасне – такого ніде ще немає.

— Це ІТ-простір. Все, що є сучасного в світі, буде у нас, — з гордістю додає він.« Повернутися

Інформаційні партнери