Самчук Олександр, студент групи ПР-15-2
(гравець студентської футзальної команди КЕІ):

«У цьому сезоні наша команда підвищилась у класі та наразі виступає у Першій лізі з футзалу міста Кривого Рогу. Після 4 турів маємо 4 перемоги і, відповідно, очолюємо турнірну таблицю. Гра четвертого туру була для нас принциповою, оскільки ми намагалися після поразки від команди «Метінвест» у минулому сезоні у 2-й лізі досягти позитивного результату проти цієї команди вже на вищому рівні. За підсумкового рахунку 9 : 2, вважаю, ми у повному обсязі реабілітувалися з досить непростим суперником. І тепер із хорошим настроєм 23 листопада, за сприяння керівництва нашого інституту, їдемо до Києва на товариську зустріч з футзалу до студентів КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Наша мета – досягнути пристойного рівня з футзалу у кожній грі нашої молодої студентської команди КЕІ. Для цього всі 10 гравців старанно тренуються і підвищують свою спортивну майстерність тричі на тиждень під керівництвом О.А. Темченка та показують досить злагоджену командну гру в футзал.

Відчуваємо, що хоча наша команда тільки набирається досвіду, оскільки створена лише рік тому, в цьому сезоні нам по силах боротися за призові місця, тож ставимо амбіційне завдання – фінішувати в першій трійці команд Першої ліги.

Дуже раді були бачити фанів нашої команди на останній грі, тому запрошуємо вболівальників і на наступні матчі. Зокрема, у п’ятому турі 26.11.17 о 13:00 суперником нашої команди буде команда «Каспій«.« Повернутися

Інформаційні партнери