З 29 червня в КЕІ почав працювати консультаційний пункт зі створення електронних кабінетів вступників.

Створювати кабінети абітурієнти зможуть до 18:00 год. 25 липня. Подання електронних заяв на вступ до вищих навчальних закладів буде відкрито 12 липня 2017 року й триватиме до 18:00 год. 26 липня.

Наразі труднощі з реєстрацією електронних кабінетів можуть виникати лише у вступників, які мають помилки в персональних даних у сертифікатах ЗНО чи атестатах. Наприклад, коли не співпадають прізвище, ім’я чи по батькові в паспорті та тій інформації, яка подавалася під час реєстрації на ЗНО. У такому разі вступнику необхідно звернутися за техпідтримкою до ДП «Інфоресурс» за телефоном (044) 239-86-18 або електронною поштою ez@inforesurs.gov.ua

Для абітурієнтів створено покрокову інструкцію з реєстрації електронних кабінетів вступників, а також інструкцію, як зменшити розмір зображення для підвантаження фото та сканів документів.

Покрокову інструкцію зі створення електронних кабінетів вступників можна дізнатися за посиланням http://ez.osvitavsim.org.ua/files/instruktsiya2017.pdf


І хоч часу ще ніби й достатньо, все ж майбутні абітурієнти вже готові до найвідповідальнішої пори – вибору своєї майбутньої професії. Деякі з них вже встигли й позасмагати на сонечку і відпочити біля моря. Все правильно! Адже після випускних іспитів у школі треба й відпочити. З одним із таких юнаків ми й поговоримо сьогодні.

 

Знайомтесь: Ярослав Кондратюк

Ярослав закінчив у цьому році Криворізьку гімназію № 95. Хорошист. Захоплюється спортом, музикою, мистецтвом, як і всі молоді люди його віку. Оволодів прийомами самбо, грає добре у футбол. Вже однозначно вирішив вступати саме до Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». І спеціальність обрав до душі – програмна інженерія.

Мені подобається ця сфера діяльності. Звичайно, я ще мало знайомий із нею, тож хочу поповнити свої знання, навчаючись в інституті.

На питання, що сьогодні хвилює юнака і що б він хотів важливе зробити у своєму житті, він відповів:

Хвилюють мене, як і будь-кого іншого, вічні проблеми: як змінити світ і змінити його на краще, як внести щось своє у перебудову нашої країни.

Побажаймо ж успіху Ярославу! І хай завжди збуваються юнацькі мрії!« Повернутися

Інформаційні партнери