18 січня  2018 року Криворізький економічний інститут  ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» отримав ліцензію на спеціальність 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» освітнього ступеня «бакалавр» за освітньо-професійною програмою «Міжнародна інформація та журналістика».

Більш докладно про це розповідає В.В. Орлов, заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи, доцент, кандидат наук з державного управління:

«Фактично в рамках цієї унікальної спеціальності ми започатковуємо в нашому інституті підготовку фахівців з міжнародної інформації та журналістики, а, по суті, майбутніх журналістів, які мають до того ж цілу низку додаткових  компетентностей, на відміну від звичайних журналістів, яких готують  інші навчальні заклади.

По-перше, вони можуть працювати в більшій сфері на ринку праці – як дипломатичні працівники нижчої ланки, по-друге, у туристичній галузі, тому що це регіональні студії і, безумовно, можуть працювати з інформацією, тому ми, власне, в рамках цієї програми, готуємо їх саме до цього. З цієї точки зору, це отримання спеціальності  за принципом «три в одному».

Цього року ми вносимо цю спеціальність до переліку тих, за якими набираємо здобувачів вищої освіти, і з початку вступної кампанії інститут вже здійснив замовлення місць за кошти держбюджету.

Отже, запрошуємо всіх, хто в цьому році закінчує 11-й клас, на цю спеціальність – унікальну, ексклюзивну, яка є тільки у Криворізькому економічному інституті».  « Повернутися

Інформаційні партнери