4 грудня у лаунж-зоні інституту запах смачної кави звав усіх бажаючих на інтерактивну зустріч,
яка обіцяла бути дуже цікавою

І справді, зустріч пройшла у надзвичайно теплій і душевній атмосфері, незважаючи на зимовий холодний день і не зовсім тепле приміщення. Тут на студентів і викладачів чекали цікаві спікери, актуальні теми, відповіді на важливі питання. Гості, які завітали до КЕІ,  працівники «Альфа-Банку» Віталій Ларіонов, Андрій Масленников та Анна Остапець.  Привітав гостей перший заступник директора з науково-педагогічної та навчальної роботи професор Сергій Володимирович Гушко.

Модератор заходу — Ларіонов Віталій, директор Криворізького відділення ПАТ «Альфа-Банк» розповідає:

— Це дружній захід, який називається «Повернись до студентського життя». Ми любимо цей вуз, ми вчилися тут. Я закінчив його у 2000-му році, навчався на факультеті економіки та управління. Я вважаю, що це місце для нас є культовим, бо тут є можливість повернутися в юність, подивитися на сьогодення з тих років. У Криворізькому економічному навчається наше майбутнє! У Кривому Розі безліч успішних бізнесменів, які закінчили нархоз. Я знаю багатьох кращих бізнесменів – більшість із них саме з цього вузу. Це говорить про рівень інституту. І ось студенти – наші майбутні клієнти. Мета сьогоднішнього заходу – ми хочемо поговорити зі студентами, хочемо дізнатися, що молодим людям подобається у банківській системі, а що не подобається, що потрібно зробити для того, щоб коли вони закінчать вуз і стануть спеціалістами, щоб вони вибрали саме наш банк. Ми хочемо розповісти про себе і дізнатися про них. Адже тут наші майбутні колеги і працівники. Президента майбутнього ми виростили, а голову Національного банку України – чому б ні?! Ми говоримо з молоддю про банківську систему, що вона собою являє, чому вона так важлива в нашому місті, чому потрібно користуватися сучасними банківськими технологіями. Образно кажучи, ми не хочемо жити в печері, а йдемо у майбутнє, дивимось тільки вперед і рухаємося вперед. Що потрібно робити, щоб користуватися банківськими технологіями. Ми розповідаємо про існуючі ризики, про гроші, про їх цінність, про можливість їх заробляти і витрачати ефективно. І, звичайно ж, збагачувати нашу країну.

Доповнює колегу Андрій Масленников, керівник з розвитку бізнесу Придніпровського регіону:

— Найяскравіші мої враження від сьогоднішньої зустрічі – це те, що я відпочиваю тут морально: я не у костюмі і при краватці, а просто одягнув, як і студенти, джинси і зустрівся з молоддю на рівних. І, зрозуміло, діалог у нас вийшов теплий. Студенти з радістю йдуть не спілкування – це дуже приємно. Ми познайомились з ними і хочемо, щоб вони стали в подальшому нашими клієнтами. Будемо спілкуватися тісно й надалі.

Говорить Анна Велика, студентка 3-го курсу (ФЕУ):

— Взагалі це дуже цікавий формат – «Кава з «Альфа-Банком». Була дуже змістовна розповідь гостей, і кожен із присутніх мав змогу поставити ті питання, які їх хвилювали. Я дуже цікавлюсь останнім часом темою штучного інтелекту, тож мені було цікаво дізнатись про робота Аллу, помічницю банку. Це круто, що Україна йде в ногу із сучасним світом. Дуже жаль, правда, що трішки із запізненням, років на 15-ть, але нічого – ми намагаємось. Дуже добре, що співробітники банку співпрацюють зі студентами і надають змогу проходити практику і працювати у їхніх відділеннях.

Свою думку висловлює Катерина Лозівець, студентка 3-го курсу (ФЕУ):

— Мені імпонує, що співробітники банку націлені на співробітництво з молоддю. Ми знаємо, що молодь – це рушій прогресу, адже нам будувати країну. Дуже подобається й те, що вони приходять до нас і розповідають про себе – та ще у такому-от форматі – з цукерками, кавою, бо коли приходиш до банку, іноді буває незручно поставити питання, а тут вони самі розповідають і надають нам потрібну інформацію. Це дуже важливо.

Говорить Ірина Іванівна Максимова, декан факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій:

— Сьогодні відбулася в інституті дуже цікава зустріч із представниками «Альфа-Банку». Ми почули розповідь про банки і, взагалі, про майбутнє, яке чекає на банківську сферу. Були дуже цікаві пропозиції працівників банку для нашої молоді. І все це під аромат запашної кави, у затишній атмосфері, що вдвічі приємніше. Ми вдячні модераторові цього заходу Віталію Ларіонову за зустріч. Нам усе дуже сподобалося. Всі їхні поради ми візьмемо до уваги і скористаємося ними.

Ділиться думками Олександра Бессінна, студентка 4-го курсу ОФтаІТ:

— Зустріч дуже приємна і тепла… та ще й за філіжанкою кави. Дуже радію з того, що банк бачить нас своїми партнерами. Це дуже для нас почесно. А ще радію з можливості подальшого у них проходження практики і можливого працевлаштування. Це хороші можливості, особливо для нашої спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».


Презентація ПРОГРАМА ВИНАГОРОД ВІД АЛЬФА-БАНКУ

Презентація ПРОГРАМА  СПІВПРАЦІ. ЗАРПЛАТНО-КАРТКОВИЙ  ПРОЕКТ
« Повернутися

Інформаційні партнери