24 серпня Україна відзначила День Незалежності – державне свято на честь ухвалення у 1991 році
Акта проголошення незалежності України

У Кривому Розі розпочалося свято з параду вишиванок. Кілька сотень городян зібралось біля Георгіївської дзвіниці і пройшли проспектом Миру. Далі учасники святкової ходи пройшли через 95 квартал по проспекту Металургів. Завершилася хода біля пам‘ятника «Козак Ріг» на площі Молодіжній. Там продовжилися урочистості, присвячені Дню Незалежності України.

День Незалежності України криворіжці святкували в різних районах міста. Серед святкових локацій був представлений і Криворізький економічний інститут: студенти і викладачі розташувалися у парку імені Богдана Хмельницького, що в Металургійному районі, і в парку імені Мершавцева, що в Центрально-Міському районі. Нарядні, красиві, молоді – це наше майбутнє. Отже, їм слово.

Владислав Бурцев, студент 3-го курсу факультету фінансів:

— Дуже чудове свято. Дуже гарний настрій. Гарне святкування організували в нашому місті. До речі, я радий новій ініціативі Президента України Володимира Зеленського про те, що в столиці немає сьогодні військового параду. Я справді не впевнений, що він такий необхідний, краще  видати премію військовослужбовцям. Це чудова ідея. Тому слід у такий день відпочивати, святкувати і… вітаю всіх із Днем Незалежності України!

Катерина Лозівець, студентка 4-го курсу, голова РСС КЕІ:

— Я радо вітаю всіх з Днем Незалежності!  Це наше свято. Це свято для молоді, адже нам жити в цій країні, нам її розвивати і нам піклуватися про неї. Криворізький економічний інститут дуже активно бере участь  у святкуванні. Цей день ми розпочали зі святкового параду – Дня вишиванок, коли ми несли прапор України, і пройшлися від дзвіниці і до пам’ятника Козакові Рогу, де також відбувалися святкування. Тут і викладачі, і студенти, і рада студентського самоврядування. Далі ми продовжили святкування у парку Богдана Хмельницького, де у нас українська локація, і в другій половині дня наші студенти у парку Мершавцева презентують іще одну, юридичну, локацію. Будуть там ігри для діток і багато всього цікавого. Ми з радістю підтримали ініціативу наших викладачів і взяли участь в організації цього заходу.

Говорить про свято доцент кафедри іноземних та української мов КЕІ Олена Миколаївна Гончаренко:

— Улюблена Богом перлина для всіх українців єдина,

Козацька моя Україна – хлібів золотих сторона.

Негодами лютими бита, віками ішла до мети,

Щоб нині зорею світити, і волю, і долю знайти…

— Ми вітаємо всіх із Днем Незалежності, 28-ю річницею. Ми, українці, повинні все зробити, щоб Україна стала квітучою, багатою, заможною. І це залежить від кожного з нас. І кожна часточка, навіть малесенького світла, дасть велике світло для нашої України, для всіх нас. Кожен повинен робити свою справу краще. А інший, дивлячись на це, повинен робити іще краще. І коли ми, кожен із нас, будемо за цим принципом жити, утворювати саме те найголовніше, що в нас є, – це плекати нашу рідну Україну в нашому серці. І це примножить усе це багатство. І радісні, й щасливі ми будемо в цьому світі. І доля наша буде дуже-дуже Богом увінчана, і все в нас здійсниться. Дай, Боже, на довгі віки!

 

Наталя Володимирівна Волошанюк, заступник декана ФОФІТ:

— День Незалежності – це найголовніше, значуще, велике свято для кожного українця! День, яким варто пишатися! Це результат народної боротьби багатьох століть за свободу та можливість відчути себе вільними і визнаними як більша частина світової спільноти! Незалежність – це відповідальність за долю країни, в якій ми живемо та долю майбутніх поколінь! Тому весь народ України, кожен із нас, має бути єдиним цілим у розбудові держави, крокувати вперед у краще майбутнє! І де б у світі ми не опинились, могли з гордістю казати: «Я – українець! Я пишаюсь своєю державою і своїм народом!»

Криворізький економічний інститут ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» з самого ранку долучився до святкування Дня незалежності України. Вранці представники інституту вітали один одного з головним святом країни на параді вишиванок та урочистій ході з державним прапором

У Центрально-Міському районі інститут був представлений студентськими проектами КЕІ. Локація Green Pawer of the University проводила тренінг із сортування сміття та навчала, що корисного можна зробити з листа паперу, наприклад, підставку під телефон.

Юридична клініка КЕІ у цей день розпочала навчальний рік! У парку надвечір було дуже багато дітей, тому інформували про права дитини, згадували державні символи, та створювали інтерактивний плакат «Я і мої права навколо».

Розповідає Катерина Павлівна Дацко, декан юридичного факультету:

— Вітаючи усіх зі святом Дня незалежності, особисто мені було радісно від того, що місто в цей день майоріло блакитно-жовтими фарбами, вишиванками та посмішками українців. Такі заходи об’єднують і виховують культуру поваги та гордості за рідну державу. Вдячна усім, хто долучився до святкування разом із КЕІ, адже ми цього дня були майже по всьому місту.

 « Повернутися

Інформаційні партнери