5 червня в актовій залі відбулися батьківські збори – день відкритих дверей для батьків студентів Криворізького економічного інституту ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана».

Тут зібралися викладачі, співробітники, студенти та їхні батьки, щоб дізнатися від керівництва вузу всі ті нововведення, які є і які чекають на студентів. Перед присутніми виступив директор Криворізького економічного інституту ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана», д.е.н., професор Андрій Валерійович Шайкан. Він поділився інформацією щодо вишів, розповів про реформи та зміни, що відбуваються нині в системі освіти.

«Ми працюємо над тим, щоб наші студенти отримали диплом про освіту Київського державного економічного університету імені Вадима Гетьмана, — сказав він. – Ми доносимо вам цю інформацію з перших вуст».

Присутнім у залі батькам було представлено заступників директора: першого заступника з науково-педагогічної та навчальної роботи, професора, д.е.н. Гушка Сергія Володимировича, заступника директора з науково-педагогічної та виховної роботи, доцента, кандидата наук з державного управління Орлова Валентина Валентиновича, заступника директора з фінансово-господарської роботи Кочуєвського Геннадія Олексійовича.

Про нововведення, що вже наші студенти не студенти, а здобувачі вищої освіти, розповів В.В. Орлов. Він акцентував увагу присутніх на можливості, які мають студенти, навчаючись в Україні, отримати європейську освіту. Ці знання у повному обсязі доступні у Криворізькому економічному.

Про реалізацію академічної мобільності в нашому інституті, яку розвинув КНЕУ, розповів С.В. Гушко. Це і програма Еразмус+ (будь-який студент уже з 2-го курсу може взяти у ній участь і навчатися в Німеччині, Австрії, Словаччині, Польщі), розповів про отримання стипендіальних програм (дві – бакалавра, дві – магістра), про навчання в університетах-партнерах (1 семестр – у Кривому Розі, 2 семестр – за програмою), а також про програму «Подвійний диплом» (на магістратурі у Східній Європі).

Отже, навчаючись в КЕІ, можна здобути за 5 років диплом КНЕУ і диплом університету-партнера, опанувати зарубіжну освіту тут, удома, за вітчизняними стандартами, отримати другу спеціальність і потім мати два диплома про вищу освіту за різними спеціальностями.

Наші студенти встигають усе це робити – про свої успіхи розповів присутнім студент 4-го курсу Максим Водоп’ян. Він навчається і на денній формі навчання, і на заочній, і за програмою «Подвійний диплом».

Дві освіти за чотири роки – це дуже добре. І сьогодні це реально. Наприклад, обліковець-програміст, або юрист. Взаємодія двох різних галузей дає можливість одночасно опанувати двома спеціальностями.

Дізналися батьки наших студентів і про роботу центру студентських комунікацій (керівник ЦСК, доцент, к.т.н. Астаф’єв Олександр Юлійович). Це є новацією, якої ще не мають інші вузи. Тут студенти можуть отримати відповідь на будь-яке питання, що їх хвилює. Саме тут відбувається постійна комунікація зі студентами, викладачами, співробітниками інституту.

«Ми дотримуємось принципу, — зазначали виступаючі, — інститут існує для студента, а не навпаки. Щоб студенти відчували себе як удома, проводяться різні цікаві заходи, наприклад, з екології, або нічний квест, де їхня креативність і активність проявляються у повному обсязі».

Так, можливо, сьогодні за кордоном і живуть люди краще, але там немає Батьківщини. А хто, крім нас, наведе лад у рідній країні?
На завершення зборів відбулося нагородження батьків грамотами КЕІ. Серед них: батьки Олександра Гудима, Катерини Науменко, Данила Сінька, Наталі Орел, Наталі Тарасової, Максима Кузнецова, Сніжани Шелест, Наталі Бойко, Ірини Уманської, Анастасії Клепач, Олени Писанки, Ганни Демченко, Вікторії Шевченко та ін.

«Без вашої підтримки ми не мали б таких результатів, — таким був висновок керівників інституту. — Ми вдячні за ваше розуміння. Ми єдина родина: викладачі, студенти і їх батьки, і ми випускаємо висококваліфікованих фахівців».

Ділиться враженнями від зустрічі Олена Станіславівна Орел (працівниця Криворізького хлібозаводу № 1):

«Моя донька Наталя навчається на першому курсі, вона отримує знання в КЕІ. Вона закінчила 102 школу, що на Інгульці, і із задоволенням тут здобуває вищу освіту. Вона старається, і я радію за неї».

ОксанаТургунбаєва (бухгалтер), випускниця КЕІ 1997 року:

«У мене тут навчається донька Маргарита. Мені сподобалось із розповіді керівників інституту, що сьогоднішні студенти мають дуже багато перспектив. Набагато більше можливостей тепер, аніж у мій час, коли я навчалась в цьому ж інституті. Тепер можна здобути хорошу професію, знайти хорошу роботу. Зараз і навчатись легше, і набагато цікавіше. Таких можливостей, які є нині, у наш час не було».« Повернутися

Інформаційні партнери