Криворізький економічний інститут ДВHЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», як завжди, гостинно відчинив свої двері для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, технікумів і коледжів, випускників-бакалаврів у день відкритих дверей, що відбувся 10 червня 2017 року в актовій залі інституту навчального корпусу № 2 за адресою: вул. Медична (Семашка), 16.

І хоч цього разу було не настільки багато майбутніх абітурієнтів, як завжди, бо, як зазначив дехто з викладачів, по-перше, багато хто з них уже

визначились куди вступати, а, по-друге, найголовніше для нинішніх випускників шкіл сьогодні – це складання ще двох ЗНО, що проходять на цьому тижні.

І все ж… неформальне особисте спілкування з викладачами, нестандартна атмосфера в актовій залі, урочиста зустріч старшокурсниками майбутніх вступників при вході до інституту, можливість пограти в настільний теніс у вестибюлі на першому поверсі – все викликало й налаштовувало на гарний настрій.

З вітальним словом до присутніх і детальною розповіддю про переваги навчання саме в нашому інституті та короткий екскурс в історію навчання наших студентів за кордоном, зокрема, в Польщі, про можливість отримання диплома українського і європейського зразка та навчання у державних і приватних вишах Європи розповів директор інституту, д.е.н., професор А.В. Шайкан.

Цікавим і корисним був виступ головного спеціаліста управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради к.п.н., доцента В.Я. Полякової. Вона зорієнтувала присутніх на тому, що необхідно робити після проходження ЗНО та отримання результатів за іспитами, про можливі апеляції тощо.

Щоб ваші мрії збувалися, щоб завжди ви були задоволені власними досягнутими результатами! – побажала вона юним.

Змістовним був виступ відповідального секретаря приймальної комісії К.В. Слюсаренко, яка розповіла про алгоритм вступної кампанії-2017, а саме: про час вступу до вузів, про факультети і спеціальності, які є в нашому інституті, про те, як формується конкурсний бал та як абітурієнт може зареєструватися на сайті, про пріоритетність заяв при виборі вузу і напряму навчання, про пільгові категорії вступників та ін. Для тих, хто не має можливості самому зареєструватися та надіслати електронні заяви, працюватиме консультаційний пункт у навчальному корпусі № 2 по вул. Медичній, 16 – у читальному залі інституту та в кабінеті № 106, де кожен зможе отримати консультацію спеціалістів.

Під час зустрічі були обговорені такі питання:

 • зміни, що відбулися у правилах вступу на освітній ступінь «бакалавр» і «магістр»;
 • особливості проведення ЗНО для вступників на освітній ступінь «магістр» спеціальності 081 «Право»;
 • особливості вступу для випускників технікумів і коледжів;
 • особливості навчання за кордоном.

Андрій Коваленко, випускник СЗОШ № 21:

Я мрію вступити на спеціальність «Інженерія програмного забезпечення», відвідав подібний захід у КЕІ вже втретє. Чим ближче до вступу, тим більше виникає запитань. Обираю для навчання тільки «нархоз», бо багато чув про сильну школу програмістів, яких випускає інститут. Ну, ще й тому, що батьки – колишні випускники Криворізького економічного.


Ще раз акцентуємо увагу майбутніх вступників!

Хто може вступати до Криворізького економічного інституту?

Для здобуття ступеня бакалавра – особи, які здобули повну загальну середню освіту або ОКР молодшого спеціаліста.

Для здобуття ступеня магістра – особи, які здобули ступінь бакалавра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста) або магістра за спорідненою або за іншою спеціальністю.

Алгоритм вступу для осіб, які здобули повну загальну середню освіту:

Крок 1. Успішне проходження ЗНО та отримання сертифікату.

Крок 2. Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження додатків до документів про повну загальну середню освіту.

Для подання електронної заяви вступник повинен зареєструватись на інтернет-сайті за електронною адресою: ez.osvitavsim.org.ua

Під час реєстрації вступник зазначає такі дані:

 • адресу електронної пошти, до якої має доступ;
 • номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
 • серію та номер атестата про повну загальну середню освіту;
 • середній бал додатка до вказаного атестата, обчислений за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин бала.

Крім того, вступник завантажує скановану копію (фотокопію) додатка до документа про повну загальну середню освіту та фотокартки.

Після реєстрації на сайті в особистому електронному кабінеті вступник вносить такі дані про себе: стать, громадянство, номери телефонів (домашній та/або мобільний) із зазначенням телефонних кодів.

Крок 3. Вибір спеціальностей, за якими будуть здобувати освіту та навчального закладу.

Більш детальну інформацію про кожну спеціальність і факультет можна отримати на нашому сайті в розділі «Абітурієнт».

Після обрання спеціальності, слід ознайомитись із переліком конкурсних предметів і вагових коефіцієнтів, щоб зрозуміти, на яку спеціальність підходять сертифікати.

Вступники можуть подати до дев’яти заяв на місця державного замовлення не більше, ніж із чотирьох спеціальностей.

Крок 4. Визначення пріоритетності заяв.

Пріоритетність – визначена вступником, під час подачі заяв, черговість заяв (від 1 до 9, де 1 є показником найбільш пріоритетної заяви), за якою визначається вибір відкритих і закритих конкурсних пропозицій для зарахування на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за державним або регіональним замовленням.

Завдяки встановленню пріоритету електронна система буде знати, за якою логікою зараховувати абітурієнта. Спочатку система перевірятиме, чи проходить абітурієнт на бюджет за заявою його першого пріоритету, якщо абітурієнт не проходить, система автоматично переходитиме до перевірки за другим пріоритетом і так далі.

При цьому зверніть увагу, що:

 • пріоритет не може бути змінений протягом вступної кампанії;
 • неможливо присвоїти однакові пріоритети для двох і більше заяв.

При подаванні заяви он-лайн пріоритет зазначається у спеціальному полі з випадаючим списком, а при подачі особисто в ВНЗ позначається у заяві.

Отже, при зазначенні пріоритету абітурієнт має керуватися не ймовірним проходженням на ту чи іншу спеціальність, а своїм бажанням вчитися на ній. Заяві для навчання у найбільш бажаному для нього місці абітурієнт має присвоїти пріоритет номер 1. При подачі заяви лише на контрактну форму пріоритет не виставляється.

Крок 5. Подача заяви до ВНЗ.

Вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання, крім осіб, які мають спеціальні права на участь у конкурсному відборі, з 12 до 26 липня включно подають заяви тільки в електронній формі.

Подання заяв на конкурсні пропозиції, для участі в конкурсі на місця за кошти фізичних або юридичних осіб не обмежується.

Для подання електронної заяви вступник обирає вищий навчальний заклад, освітній ступінь (у нашому випадку це бакалавр), факультет, спеціальність і встановлює пріоритетність заяви для участі у конкурсному відборі для зарахування на місця за державним замовленням.

Що робити, якщо немає доступу до Інтернету?

Якщо немає доступу до Інтернету, то подати електронну заяву до будь-кого ВНЗ України можна в КЕІ. Вступник з атестатом і додатком до нього приходить до приймальної комісії нашого інституту і заповнює електронну форму. Єдине — заздалегідь визначитеся в пріоритеті вузів і спеціальностей.

Крок 6. Вибір місця навчання.

У період з 26 липня до 12 години 01 серпня системою автоматично згідно пріоритетів буде сформовано списки рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, в яких кожен абітурієнт буде рекомендований до зарахування на одну спеціальність із максимально можливим пріоритетом.

При цьому зверніть увагу, що:

 1. Список після 12 години 01 серпня вже не змінюється.
 2. У абітурієнта є термін до 12 години 05 серпня віднести документи до приймальної комісії.
 3. Якщо до 05 серпня вступник не принесе до приймальної комісії ВНЗ, в який він рекомендований на бюджет, оригінали документів, його заява буде анульована.

Якщо абітурієнт не отримав рекомендацію на бюджет, то зможе обирати ВНЗ, де буде навчатися за контрактом.
Правилами прийому 2017 року впроваджено певні підвищуючі коефіцієнти до конкурсного бала – регіональний, галузевий, сільський.

Регіональний коефіцієнт орієнтований на те, щоби створити кращі можливості для вступників, які обрали ВНЗ у регіонах України. Він складає 1,0 для Києва, 1,01 – для Дніпра, Львова, Одеси, Харкова, 1,03 – для Донецької та Луганської областей і переміщених вишів, 1,02 – в інших випадках.

Сільський коефіцієнт – 1,02 – стосуватиметься осіб, які здобули повну загальну середню освіту в навчальних закладах на території сільських населених пунктів у рік вступу.

Що стосується абітурієнтів, які вступають на базі отриманого ОКР «молодший спеціаліст», то можна вступити на споріднену спеціальність або іншу спеціальність.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі ОКР молодшого спеціаліста за тією самою спеціальністю або спорідненою конкурсний відбір здійснюється у формі фахового вступного випробування з урахуванням середнього бала відповідного диплома. Термін навчання – 2 роки.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра за іншою спеціальністю на основі ОКР молодшого спеціаліста конкурсний відбір здійснюється у формі фахового вступного випробування та додаткового вступного випробування з урахуванням середнього бала відповідного диплома. Фінансування навчання здійснюється за рахунок коштів юридичних та фізичних осіб. Термін навчання – 3 роки.

Що стосується вступу до магістратури, то конкурсний відбір для здобуття ступенів вищої освіти здійснюється за результатами вступних випробувань:

 • для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра для всіх спеціальностей, крім «Права»– у формі іспиту з іноземної мови та фахових вступних випробувань;
 • для вступу за спеціальністю 081 «Право» – у формі єдиного фахового вступного випробування з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО відповідно до встановленого законодавством порядку (з урахуванням додаткового вступного випробування для осіб, які здобули ступінь вищої освіти за іншою спеціальністю);
 • для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра та ОКР спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю – у формі іспиту з іноземної мови та фахового вступного випробування, додаткового вступного випробування з урахуванням середнього бала відповідного диплома.


« Повернутися

Інформаційні партнери