Кінець навчального року ознаменувався проведенням дня здоровя для співробітників і викладачів Криворізького економічного інституту. Вже не вперше на турбазі в смт. Лозуватці проходять змагання і виборюються призові місця з різних видів спорту. 

Цього дня не раз починав накрапати дощик, а синоптики навіть обіцяли ще й грозу, все ж настрій у всіх був чудовий. 

Присутніх привітали з початком спортивних магань перший заступник директора з науково-педагогічної та навчальної роботи Сергій Володимирович Гушко і голова профспілкового комітету Алла Василівна Максимова. Вони побажали всім хорошого настрою, гарного відпочинку на лоні природи і перемоги.

Після ритмічної розминки під керівництвом старшого викладача кафедри фізичного виховання Тетяни Анатоліївни Дроннікової розпочалися справжні баталії: з дартсу, шашок, крутіння обруча, кидання кілець, аеробіки. Та найбільше захоплення і схвалення отримали всі від споглядання веслування команди (по двоє із кожного факультету) на байдарці річкою, а потім уболівальники й самі не раз спробували веслувати. Це було просто неймовірно. І що дивно, у всіх це вийшло!

Керував спортивним змаганнями старший викладач кафедри фізичного виховання Едуард Олександрович Кайда.

Після закінчення змагань відбулося нагородження переможців. Чудові призи, гарні подарунки принесли велике задоволення всім учасникам, а особливо малечі – дітям наших викладачів, які взяли активну участь у музичній розминці.

Крім трьох факультетських команд, змагалася у всіх видах спорту й команда від адміністрації інституту. Її склад: Вікторія Думіна – капітан команди; члени команди: Людмила Романюк, Міша Романюк, Тетяна Заїка, Людмила Обод, Сергій Гушко і Валентин Орлов.

Говорять учасники змагань

Валентин Валентинович Орлов, заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи:

«День здоровя, особливо влітку, це велика знахідка для колективу, для згуртування наших колег, для підняття духу колективного. Це дуже добра нагода для відпочинку. Ми вдячні профспілковому комітету і кафедрі фізичного виховання за цей день. Все було організовано на високому рівні.  Приємно, що додалися до звичних видів спорту й новації – веслування на байдарці. Ну, і на завершення активної частини спортивних змагань маємо смачний шашлик. Це добрий додаток до гарного настрою і здорового духу. А ще – ми цивілізовано дісталися до місця відпочинку. Гарний комфортабельний автобус був дуже зручним, усі без тісняви змогли приїхати на турбазу і справді отримати чудовий відпочинок».

Володимир Васильович Кулішов, професор кафедри міжнародної економіки:

«Сьогоднішній день є найкращим: закінчення навчального року завершилось підведенням підсумків спортивно-оздоровчої роботи. Молодці, що таке організували дійство і, відповідно, хотілось би, щоб це було на постійній основі. Це піднімає настрій і згуртовує колектив. Всім бажаю міцного здоровя, гарно відпочити влітку і з новими силами у вересні розпочати новий навчальний рік».

Геннадій Олексійович Кочуєвський, заступник директора з фінансово-господарської роботи:

«Це вже наша давня традиція – проводити спортивні змагання наприкінці навчального року. Ми підтримуємо такі гарні традиції. Особливо в такому форматі. Ми цей формат змінюємо, доповнюємо – он, подивіться, катаються всі бажаючі на байдарках, грають у волейбол, футбол. Це дуже добре. Мені все сподобалося сьогодні. Особливо працівники нашого колективу. Вони з піднесеним настроєм приїхали і беруть активну участь у різних спортивних змаганнях. Цього разу приїхало набагато більше співробітників. Незважаючи на посади,  на ступені і звання, без офіціозу – це є один наш колектив, одна команда, яка розбудовує новий Криворізький  економічний інститут».

Алім Миколайович Батюк, завідувач кафедри фізичного виховання, суддя міжнародної категорії:

«За многие годы, когда здесь я работаю, у нас уже выработалась хорошая традиция: в конце учебного года для профессорско-преподавательского состава после трудного и напряжённого учебного года делать день релаксации. Т.е., мы собираемся всем трудовым коллективом и выезжаем на турбазу и здесь отдыхаем, проводим различные игры, соревнования и все от этого получаем физическую разгрузку и моральное удовольствие, ближе друг друга узнаём. Соревнуются факультеты, соревнуются между собой преподаватели и видят, кто во что горазд».

Алла Василівна Максимова, голова профспілкового комітету інституту:

«За традицією, вже третій рік поспіль, профспілковий комітет разом із кафедрою фізвиховання проводить такий оздоровчий захід – день здоровя.  Я пишаюсь тим, що наші співробітники не тільки хороші працівники, які добре працюють, відмінно виконують свої обов’язки, але ще й уміють добре відпочивати. Той, хто вміє добре відпочивати, той і добре працює – я так вважаю».

Дмитро Анатолійвич Хоцкін, завідувач редакційно-видавничого відділу:

«Дуже гарно тут все організовано…  Чудовий настрій, цікаві конкурси, байдарка – перш за все. Вперше беру участь у такому виді змагань. Багато хто з наших теж вперше. Тепер маю такий-от досвід. Цікаво, дружно, весело. Вважаю, такі заходи мають і надалі проводитися, хоча б раз на рік. По-перше, це об’єднує колектив, по-друге, піднімає настрій і, по-третє, наприкінці навчального року – всі в очікуванні відпусток  і, так сказати, на завершення сезону – це дуже хороша ідея, що піднімає настрій».

Олексій Олександрович Казаков, асистент кафедри міжнародної економіки:

«Вперше в житті я сів на байдарку. До цього веслував на шлюпках, але у змаганнях не брав участі ніколи. Це перший такий спортивний досвід. Які в мене відчуття? Перемога! Ейфорія. Задоволення від себе: я все можу! Відчувається, що руки завантажені, але не важко плисти. Я чемпіон Кіровоградської області з довгого бігу, тож веслування на байдарці було легше, аніж бігти».

Олександр Юрійович Гук, асистент кафедри економіки та підприємництва:

«Ми виставили найбільш могутню команду на це змагання. Я відчував відразу, що ми переможемо.  А, взагалі, відчуття такі, що ми ніби велика родина, коли всі закінчили в основному свої справи, і тепер разом займаємось такою цікавою дією. Хороша організація відпочинку – це дуже великий плюс і це добре, що у нас є такі моменти, тому треба брати участь по максимуму всім. І я всім цього бажаю».

Віталій Олексійович Веденєєв, кандидат політичних наук, доцент кафедри міжнародної економіки:

«Мне очень понравился отдых на природе. Нравится организация этого отдыха. Шутки, юмор После трудового года нужно хорошо отдохнуть. Мне нравится, что коллектив кафедры собрался в необычной обстановке. Мы общаемся в неформальной обстановке и получаем от этого большое удовольствие».

Підводить підсумки змагань Едуард Олександрович Кайда, старший викладач кафедри фізичного виховання:

«Враховуючи всі побажання наших колег, викладачів і співробітників, кафедра провела ці змагання. Те, що ми запланували, ми виконали. Єдине, чого ми не чекали, це що так класно буде – особливо крутіння обручів. У цьому виді змагань наші дівчата і жінки виявились справжніми «обручальними». Аж на третьому обручі ми виявили переможця, тому що спочатку вибула одна команда, потім друга і залишились дві команди на третій обруч. Найкраще виступила і вразила мене Лілія Михайленко. Я думав, що переможе Жанна Цимбал.

Отже, результати змагань. Перше місце в дартсі – ФЕУ, перше місце в шашках – ФЕУ, перше місце в байдарці – ФЕУ, перше місце в аеробіці – ФОФІТ, перше місце в обручі – юрфак, перше місце у киданні кільця – юрфак. 

Загальні результати: четверте місце зайняла команда адміністрації інституту, третє – ФОФІТ, друге – юрфак і перше місце – за ФЕУ. 

Хочу відзначити найкращого стрілка – Володимир Котковський і найвлучнішого – Сергія Петрухіна, найкращими по байдарці стали Олександр Ковальський і Віталій Веденєєв.

Мені особисто сподобались усі учасники змагань. Та особливо хотів би відзначити тих, хто брав участь у всіх видах змагань. Це Катерина Дацко, Людмила Романюк, Олексій Казаков. Найбільш дружною командою виявилася команда ФОФІТ, незважаючи на те, що вони зайняли лише одне перше місце, два других і два третіх місця. До команди увійшли Марина Садовенко, Наталя Волошанюк, Жанна Цимбал, Володимир Котковський. Хоча всі команди старались і виступали злагоджено, але найбільш злагодженою і дружною була ця команда».

                                             Отже, спортивне свято вдалося на славу!« Повернутися

Інформаційні партнери