Вітання усім журналістам України та журналістам Дніпропетровщини, Національна спілка яких нинішнього року відзначила своє 60-ліття, надійшли від
 голови Правління ДОО НСЖУ  
Олексія Ковальчука:

Щиро вітаю вас з Днем журналіста. 2019-й – це ювілейний рік в історії НСЖУ. 23 квітня Спілці виповнилося 60 років. Тоді, 1959-му, на першій обласній конференції, до лав Спілки було прийнято 123 журналіста з Дніпропетровщини. Сьогодні Дніпропетровська обласна організація є однією з найчисельніших в Україні.

За 60 років наша Спілка, як і професія, зазнали багато змін. Та головним у всі часи залишилося одне – вірність слову та висока моральна відповідальність перед людьми.

Я впевнений, серед журналістів Дніпропетровщини чимало достойних, досвідчених спеціалістів. Але Спілка – не лише досвід. Спілка — це нові ідеї та молода енергія.

Мені б хотілося, щоб обласна журналістська організація об’єднувала у своїх рядах досвідчених професіоналів та активну молодь. Тоді наша організація матиме майбутнє. Про це наголошували на обласній конференції, на засіданнях Правління і сьогодні про це знову нагадую я. Це не порожні слова, а те, над чим нам потрібно працювати.

У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, добробуту та нових звершень. Будьте справжніми професіоналами! Не розчаровуйте, не втрачайте довіру, працюйте так, щоб не відчувати сором за результати своєї роботи. Зі святом, шановні колеги!

***

Правління Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України висловило подяку й нашим криворіжцям, серед яких — директор нашого інституту Андрій Валерійович Шайкан —
за відкритість перед засобами масової інформації, формування об’єктивної громадської думки
та плідну співпрацю з журналістської організацією

Серед відзначених: БЕРЛІН Валентина Миколаївна, заступниця міського голови м.Кривий Ріг; БРИСІНА Тетяна Борисівна,  балетмейстер Криворізького академічного театру драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка, заслужена артистка України; ВЛАСОВА Наталія Федорівна, генеральний директор КП «ТРК «Рудана», м. Кривий Ріг. КОЛОСОВСЬКА Віра Василівна, завідувачка бібліотеки-філіалу №3 КЗК «Міська бібліотека для дорослих»; СТРЮК Микола Іванович, заступник ректора Криворізького національного університету; і ШАЙКАН Андрій Валерійович, директор Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана».

 


6 червня у Криворізькому міськвиконкомі відбулося нагородження кращих журналістів міста, яких привітав заступник міського голови Сергій Маляренко

Серед нагороджених Почесною грамотою і редактор газети «Вісті з економічного…», член Національної спілки журналістів України Ольга Ткач.« Повернутися

Інформаційні партнери