31 травня до Криворізького економічного інституту ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» завітали учні 70-ї школи на профорієнтаційну практику.

Школярі з великим задоволенням слухали і давали відповідь на поставлені питання, які їм зачитав фахівець Євгеній Шаталов.

Говорить викладач Ганна Володимирівна Пурій, к.е.н., доцент:

«До нас вперше завітав десятий клас 70-ї школи з Саксаганського району на профорієнтаційну практику. Ми раді вітати їх у нашому вузі. Вони прийшли на три дні – і це вже третій день їхнього перебування у нас. З цією школою у нас давні тісні зв’язки – багато наших викладачів закінчили саме цю школу: Ольга Анатоліївна Ніколайчук, я закінчила 70-ту, мій син навчається тепер у ній, Тетяна Заіка (з відділу кадрів) – теж випускниця 70-ї школи. З директором школи № 70 Володимиром Олексійовичем Бондаруком ми теж маємо тісні взаємозв’язки. Він опікується своїми випускниками. Наша взаємна праця ось і привела до такої профорієнтаційної практики».

Враженнями від заняття ділиться Ірина Вікторівна Басова, вчитель економіки спеціалізованої школи № 70:

«Ми вперше у вашому інституті і дуже задоволені – програма нам дуже подобається. Це також цікаво дітям. На високому рівні підготовлені ваші студенти і викладачі. Наші учні – вже дехто – змінив свою точку зору з приводу, куди вступати після закінчення школи. Вони вже задумалися і їм сподобалося навчання в КЕІ».

Наприкінці заняття учням роздали невеличкі подарунки і папки із інформацією про Криворізький економічний інститут і, звичайно ж, всі зробили спільне фото на пам’ять.« Повернутися

Інформаційні партнери