16 січня розпочинаються консультації та іспити у студентів. Про це кілька слів скажуть Наталя Олександрівна Нищук та Олександр Юлійович Астаф’єв.

— Зимова екзаменаційна сесія для студентів денної форми навчання розпочнеться 16 січня, тобто 16-го відбудеться перша консультація, а вже з 17-го студенти будуть складати іспити. Працюємо ми в тестовому режимі, як у минулі роки. Спочатку це було як нововведення, кожен рік добавляли курс, а нині це вже звична форма складання іспитів – за допомогою тестів. Це себе виправдало. Тепер з першого по п’ятий курс усі складають іспити за допомогою тестів. Закінчується здача екзаменів 28 січня (дається потім тиждень на можливу перездачу) і з 4 лютого вже розпочнеться другий семестр. Всі викладачі, заступники деканів і декани проінформовані. Ми до сесії готові! Аудиторії всі будуть розписані за групами і факультетами. В аудиторіях буде тепло. Сподіваємось, що все буде гаразд і бажаємо всім студентам успішної здачі!

— Магістри першого року навчання в цьому році вперше будуть складати тести на комп’ютерах. Тож відразу буде видно, хто як знає предмет і який матиме результат. Отже, хочемо побажати успіхів, тому що це перше починання у магістрів, а перше завжди складно. Найщиріші наші побажання усім із Новим роком та бажаємо студентам найкраще скласти сесію.

Бажаємо успіху!« Повернутися

Інформаційні партнери