5 жовтня у Металургійному виконкомі районної у місті ради відбулося нагородження освітян із нашим професійним святом – Днем працівників освіти

Приємно відзначити, що серед нагороджених і наш працівник Ярослав Олексійович Ізмайлов, який цими днями захистив докторську дисертацію. Ми зустрілися з ним після нагородження і попросили сказати кілька слів про себе.

ІНТЕРВ’Ю 

Ярославе Олексійовичу, по-перше, вітаємо Вас із захистом, бажаємо успіху, втілення творчих задумів у життя і всього найкращого. По-друге, розкажіть, як проходило нагородження і чи багатьох було удостоєно такої уваги?

— Дякую. Серед навчальних закладів Металургійного району були і середні навчальні заклади, і заклади вищої освіти. Мені дуже приємно, що серед пошанованих імен цієї участі удостоївся і я.

— Коли відбувся захист докторської дисертації і де Ви захищались?

— Захист відбувся 19 вересня 2018 року на засіданні спеціалізованої вченої ради у Житомирському державному технологічному університеті. Тема моєї дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук – «Бухгалтерський облік та аналіз господарської діяльності підприємств в умовах інвестиційно-інноваційного розвитку економіки України».

— Настільки актуальною є ця тема?

— Глобалізація і багатовекторна інтеграція країн світу, динамічні зміни конкурентного середовища, цифровізація економічних відносин та активне інвестування в інновації є факторами, що прискорюють економічний розвиток і здійснюють прямий вплив на оновлення, реконструкцію, модернізацію виробництва та реструктуризацію національної економіки. Тож метою моєї роботи стало формування й обґрунтування теоретико-методологічних засад та організаційно-методичних положень бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності підприємств відповідно до умов інвестиційно-інноваційного розвитку економіки України.

— У чому полягає новизна одержаних результатів?

— У формуванні та розробці нових теоретико-методологічних і організаційних положень бухгалтерського обліку та економічного аналізу господарської діяльності підприємств.

— Отже, дисертацію захищено, тепер можна вільно зітхнути. Які відчуття у Вас після здійснення задуманого?

— Звичайно, полегшення і радість від здійсненого. І що нас не забувають і відзначили наш інститут у моїй особі.

— Бажаємо подальших успіхів! Хай здійснюються Ваші мрії.

 « Повернутися

Інформаційні партнери