31 жовтня представники юридичного факультету Криворізького економічного інституту: декан Катерина Павлівна Дацко, завідувач кафедри правового регулювання економіки Оксана Анатоліївна Теличко, доцент кафедри цивільного та трудового права Дмитро Михайлович Величко, були запрошені у журі регіонального етапу обласного конкурсу творчих студентських робіт на тему: «Торгівля людьми: міфи та реальність», організаторами якого виступили представники Криворізького державного комерційно-економічного технікуму.

Метою конкурсу є відстоювання духовних і моральних надбань, гуманістичних загальнолюдських цінностей, консолідація зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості. Тематика конкурсу була направлена, в першу чергу, на правовий характер такого явища, як «торгівля людьми» з орієнтацію на економічні та соціальні проблеми у суспільстві.

Своїми враженнями від заходу ділиться декан юридичного факультету К.П. Дацко:

«Інформатизація суспільства є одним із визначальних факторів сучасного стану розвитку людства. Безумовно, інформація є важливим елементом розвитку науки, техніки та суспільних відносин, однак вона має і негативний вплив. Сьогодення висуває жорсткі умови для життя і розвитку: політична та економічна криза змушує населення шукати шляхи для забезпечення власних родин усім необхідним. Безліч пропозицій про вдале працевлаштування та навчання за кордоном – спокуса для молодого покоління, яка може стати прихованою загрозою для їхнього здоров’я і життя. На конкурсі мала можливість спостерігати, як таку актуальну, в більшості, правову тематику досліджують дуже молоді люди, які навчаються на економічних спеціальностях. Роботи були представлені у вигляді текстових доповідей, соціальної реклами, відеороликів і соціальної вистави. Мене і моїх колег вразила глибина і патріотизм, з якими студенти говорили про торгівлю людьми як про загрозу для життя нашого населення та її негативний вплив на його моральний і духовний розвиток».« Повернутися

Інформаційні партнери