Саме таку можливість отримали студенти факультету економіки та управління під час навчальної екскурсії до Центрально-Міської районної у місті Кривому Розі ради

Будівля виконкому Центрально-Міської районної у місті ради знаходиться у самому серці Центрально-Міського району. Вона має давню історію, проте й придбала сучасний вигляд завдяки турботам місцевої влади. Проте, не тільки внутрішнє вбрання та цікава експозиція про історію одного з найстаріших районів Кривого Рогу цікавила студентів. Майбутні фахівці у галузі публічного управління та адміністрування, менеджменту прагнули подивитись на власні очі, як реалізується механізм місцевої влади у реальних умовах роботи виконкому райради.

Дякуючи керівництву району, така можливість з’явилася. Голова Центрально-Міської районної у місті Кривому Розі ради Сергій Нєженцев радо зустрів майбутнє покоління публічних службовців у залі засідань райради, розповів про особливості служби в органах місцевого самоврядування, запросив нинішніх студентів активно долучатися до практики управління місцевими справами.

Про структуру виконкому, механізми його функціонування та нову парадигму влади, спрямовану на задоволення потреб мешканців у якісних адміністративних і публічних послугах розповіла студентам керуюча справами виконкому Людмила Дмитрієва.

Далі відбулася екскурсія приміщеннями будівлі виконкому. Студенти на власні очі побачили, як працює приймальна громадян, центр надання адміністративних послуг, ознайомились із технологіями роботи зі зверненнями городян. Про діяльність у цьому напрямі розповіла завідувач загального відділу виконкому райради Ольга Шаповалова.

Під час відвідин студенти побували й в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому, їх екскурсоводом кабінетами управління стала на певний час начальник управління Людмила Угринович.

Пересуваючись сходами й поверхами будівлі, юнаки та дівчата слухали розповіді про історію району, його сьогодення, передивляючись експозицію, розміщену просто у коридорах приміщення виконкому.

Екскурсія виявилась насиченою враженнями та інформацією, а, головне, дозволила майбутнім управлінцям на власні очі побачити, як працює місцеве самоврядування у нових умовах, та уявити власні функції і переваги спеціальності, мета якої – служити людям, громаді, суспільству.

Наступна навчальна екскурсія для студентів за домовленістю із керівництвом районної ради відбудеться 25 жовтня. Вона відбудеться у територіальному підрозділі центру адміністративних послуг «Віза» в Центрально-Міському районі.

Лариса Лехан, доцент кафедри СГН, к.і.н., доцент.« Повернутися

Інформаційні партнери