6 листопада у лаунж-зоні КЕІ було проведено доцентом кафедри іноземних та української мов Оленою Гончаренко мовний тренінг на тему: «Цілюща сила слова. Рідна мова – моя мова», на який було запрошено усіх бажаючих.

І хоч того дня, через об’єктивні причини, не змогли прийти усі, хто хотів послухати про рідне слово, все ж ті, хто прослухав лекцію Олени Миколаївни, отримали величезне задоволення.

— Кобзарі України всю тяжкість життя народу взяли на свої плечі, — розпочала свою розмову зі слухачами викладач. – Їм не було що втрачати. Вони в тих складних життєвих умовах змогли донести правду людям. Це було дуже складно. Багатьох їх знищили. За польської влади нищили, за радянської нищили. У 1934-му їх близько тисячі було розстріляно. Але вони знали, що коли ми живемо заради інших – наша енергія множиться. І потім вона віддається наступним поколінням. І слово стає тим рушієм, що кличе до Правди.

Повторюваність і заданість саме позитивного мислення дає людині великі можливості. Думки можуть реалізуватися. Відбувається реалізація і слова.

 Висловила свою думку і від усіх подякувала викладачеві учений секретар Наталя Багашова:

— Дуже вдячна доценту кафедри іноземних та української мов Олені Гончаренко за популяризацію і втілення у повсякденне життя найкрасивійшої, найспівучішої української мови. Прагнення Олени Миколаївни до вдосконалення знання і використання рідної мови всіма оточуючими захоплює! Сподіваюсь на нові зустрічі, присвячені українській мові і культурі!

Дякую адміністрації за створення лаунджзони, де активно проводяться цікаві зустрічі і збираються однодумці!

Наступний мовний тренінг відбудеться у вівторок о 13:00 год., він буде присвячений темі Голодомору в Україні. Чекаємо на всіх!« Повернутися

Інформаційні партнери