Шановні друзі! Гарна новина для громади Кривого Рогу!

В рамках реалізації грантового субпроекту «Розвиток психологічної допомоги та соціальної адаптації ВПО та ветеранів АТО», який отримав Криворізький економічний інституту сумісно з Центрально-Міською у місті Кривому Розі радою від Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, в навчальному корпусі на площі Визволення, 2, почався черговий етап ремонту.

А саме, 12 грудня було завезено 71 сучасне енергоефективне вікно. Постачальник – фірма «Віконда». 13 грудня почався процес монтажу нових вікон. І ми маємо вже перший результат!

Тож Різдво Христове та Новорічні свята Центр психологічної допомоги та соціальної адаптації ВПО та ветеранів АТО буде зустрічати в теплі та з новими вікнами!

Дякуємо Міністерству з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Центрально-Міській у місті Кривому Розі раді, а також співробітникам і волонтерам Центру психологічної допомоги та соціальної адаптації ВПО та ветеранів АТО за дружню співпрацю та реалізацію грантового субпроекту!

А.В. Шайкан, директор Криворізького економічного інституту ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана».« Повернутися

Інформаційні партнери