26 липня відбулося чергове засідання команди #Green_power_of_the_university,
яку очолює Вікторія Коцуба

Вона разом зі своїми однодумцями постійно у пошуку, постійно ведуть боротьбу за чистоту рідного міста. І прагнуть зробити його чистішим. І вірять, і мають велику надію, що кожен, хто читає цей пост, незабаром внесе свій вклад у покращення екологічної ситуації Кривого Рогу!

От і сьогодні на черговому засіданні вони обговорювали цю тему. Наших активістів днями покажуть на телебаченні «Рудана», яке приїхало відзняти цей сюжет. А проводили засідання у новоствореній зоні відпочинку, що знаходиться на другому поверсі навчального корпусу КЕІ.

Говорить Микита Водзянський, студент 4-го курсу (право):

Я вважаю, що зробити таку важливу зону відпочинку в інституті, або як її ще називають, loung-zona, – це було дуже крутою ідеєю. Це буде місце, де зможуть збиратись і звичайні студенти, і представники студентського самоврядування, які зможуть тут відпочивати і працювати. І, що найголовніше, тут дуже красиво і комфортно. Все зроблено інноваційно, мені дуже сподобалось. Тут і телевізор можна буде подивитись, і спільні покази влаштовувати, ті ж самі фільми переглянути чи що інше. Або якісь спортивні матчі чи Євробачення, наприклад. Ми можемо збиратися разом і дивитися чи обговорювати цікаву тему.« Повернутися

Інформаційні партнери