Щоб місто стало гарнішим і чистішим, вийшли сьогодні викладачі і співробітники Криворізького економічного інституту прибрати територію навколо навчального корпусу № 2 по вулиці Медичній, 16

Минулорічне листя, а також сміття, яке зібралося за довгі дні зими, було прибрано і винесено на площадку, з якої потім вивезуть усе це на смітник. А ще попідкопували дерева і зрізали з них зайві гілки. Організатор «чистого четверга» – адміністрація КЕІ і профспілковий комітет.

Свої спостереження щодо цього трудового десанту висловили колеги

Алла Василівна Максимова, голова профкому інституту:

— Членами нашого колективу сьогодні відкрито сезон підготовки приміщень, аудиторій, прилеглої до інституту території до порядку. Ми зібралися тут для того, щоб навести лад і чистоту, щоб було приємно і співробітникам, і студентам заходити до навчального корпусу інституту. Дякуємо всім за плідну працю. Ми багато зробили: прибрали територію від минулорічного листя, обкопали дерева, винесли сміття. Незважаючи на не досить теплу погоду, всі попрацювали на славу, добросовісно, всі мають чудовий вигляд: веселі, рожевощокі.

Олена Віталіївна Курінна, провідний фахівець Центру студентських комунікацій:

— Сьогодні веселий такий день видався, хоча й холодний. Приємно бачити керівництво інституту, яке разом з усіма співробітниками трудиться нарівні. Ніщо так не об’єднує колектив, як дружна робота. Всі готуються до виборів. Чекаємо гідного вибору нашого президента. Хочеться вірити, що до влади прийде такий, який закінчить війну. Для мене найголовніше – це щоб був мир у країні. Все інше – достаток, зарплата, більше чи менше – це у порівнянні з миром немає такого значення. Я буду за такого президента голосувати, який закінчить війну.

Геннадій Олексійович Кочуєвський, заступник директора з фінансово-господарської роботи:

— Хочу сказати такі слова, які мене просто переповнюють. Я дуже вражений від старанності наших людей, від наших працівників, які так добросовісно і дружно вийшли на суботник. Всі працюють із натхненням, всі із задоволенням трудяться. Погода правда дещо прохолодна, зате ніхто не стоїть на місці. Я дуже вдячний усім за виконану роботу. Такі заходи об’єднують нас усіх, саме так народжується колектив, справжній, дружній, який знає, що він хоче і до чого йде. І такий колектив нічого не боїться в цьому житті. Тому всі труднощі ми й долаємо. Всім би хотів сказати, що я пишаюсь усіма і дякую за роботу.

Дмитро Анатолійович Хоцкін, начальник редакційно-видавничого відділу:

— Дуже приємно бути, так би мовити, у світовому тренді. Зараз усі знають, що в соцмережах усюди такий тренд: «Зробимо місто чистішим». Я вважаю, що це дуже гарна ідея. Та й приємно всім буде, підходячи до свого вузу, бачити чисті, охайні ділянки і чисту, охайну територію. І це буде приємно й тим людям, які до нас приходять, навіть які йдуть уздовж нашого навчального корпусу. А ще це зайва нагода поспілкуватися з колективом, адже у процесі праці виникають певні питання, які теж вирішуються. Так що це чудова традиція і хай продовжується надалі.

Раїса Олексіївна Дрьоміна, диспетчер ЦСК:

— Дуже рада, що всі тут разом зібрались. Приємно, що ми тут чистоту наводимо навколо інституту. Всі один одного побачили, один одному раді, адже у спільній праці набагато веселіше й жити, і працювати, і проводити вільний час.

Світлана Іванівна Тимченко, провідний бібліограф:

— Незважаючи на прохолодну погоду, яка була зранку, у всіх бадьорий настрій – сонечко пригріває, вітер допомагає справлятися з листям… І все це допомагає навести порядок, піднімає настрій, і радує й наповнює серця любов’ю до нашої країни, яка напередодні такої важливої події, як вибори Президента України. Краса врятує світ і не тільки зовнішня, а й внутрішня, яку кожен має зберегти, незважаючи на ті негаразди і той негатив, які є в житті кожного, і в нашому суспільстві. Все-таки ми маємо бажання перебороти все це і сподіваємося на кращі зміни в нашому житті, у житті нашого інституту, і всієї нашої країни. Отже, настрій піднесений і ми радіємо, що розчистили довкілля і облагородили його.

Людмила Петрівна Романюк, диспетчер ЦСК:

— Настрій у мене робочий, адже праця робить людину людиною. Всі гуртом вийшли на подвір’я, всі дружно прибрали навколишню територію – дуже гарно попрацювали на благо інституту.

Наталя Олександрівна Нищук, фахівець ЦСК:

— Настрій у мене чудовий. Мені подобається спостерігати, коли всі гуртом працюють дружно. Хоч і вітерець іще прохолодний, але всі задоволені, посміхаються. Хочемо, щоб наше місто було чистим і красивим, щоб ми в чистоті жили. Тоді й порядок буде.

Сергій Леонідович Невєров, старший викладач кафедри інформаційних технологій та моделювання:

— Хоч дещо холодно надворі, але настрій чудовий. Весь ранок ходжу і в голові у мене крутиться одна фраза, згадалося старе: «Мир. Труд. Май». Тільки у нас не травень, а березень. Але все одно цей лозунг підходить до сьогоднішнього заходу. І працюється нам добре.

Віта Олександрівна Макаренко, викладач:

— Попрацювала я сьогодні із задоволенням на свіжому повітрі. Гарна погода. Хороша компанія. Хороший настрій. Підтримую такі починання.

Після закінчення суботника було підведено підсумки і відзначено кращих. Директор КЕІ Андрій Валерійович Шайкан і голова профспілкового комітету Алла Василівна Максимова подякували всьому колективу, всім учасникам суботника за гарну роботу.« Повернутися

Інформаційні партнери