Завітали 1 вересня 11-класники Жовтоводської загальноосвітньої школи № 3 з профільними класами імені Миколи Островського до Криворізького економічного інституту. І хоч дорога із Жовтих Вод до Кривого Рогу неблизька, і того дня йшов дощ, все ж учнівська молодь приїхала ознайомитися з нашим інститутом. Час мине швидко, і вже навесні їм доведеться обирати вищий навчальний заклад, щоб продовжувати в ньому своє навчання.

Радо зустрів учнів директор КЕІ ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», д.е.н., професор Андрій Шайкан.

Розмова з учнями була щирою, як старшого товариша з молодшим. І десь за годину після зустрічі, виходячи з аудиторії, можна було почути сказане юнаками:

«Розповів усе як є. Все правильно!»

Як важливо не помилитися при виборі свого життєвого шляху. Адже вибір професії – це і є той шлях, обравши який, не можна допуститися помилки. Тож не раз повертався у своїй розмові директор до сказаних ним слів:

«Головне – зробіть правильний вибір».

Обґрунтованим, вивіреним, обміркованим — саме таким повинен бути вибір майбутньої професії. І ще важливо – навчитися хотіти бути. Саме тим, куди й до чого лежить душа, чим житиме далі людина.

«Чому ми пропонуємо саме наш навчальний заклад? – запитує учнів А.В. Шайкан і відразу ж  дає відповідь, — тому що, щоб стати фахівцем своєї справи, треба правильно обрати свій шлях. У нас в інституті престижні спеціальності, і за ними перспектива. Ви повинні отримати від навчання максимум».

Директор розповів учнівській молоді про здобутки КЕІ, про навчання наших студентів за кордоном за програмою «Подвійний диплом», ознайомив учнів із поняттям «соціальний ліфт» та ін.

Так, людей із дипломами в нашій країні безліч, але головне – працювати так, щоб бути в житті успішним. Це стало головною думкою, яку винесли із розмови учні.

«Ми прагнемо навчити наших студентів бути успішними. І ми вчимо їх цьому. І ще важливо, щоб майбутній фахівець був громадянином України. Тож поліпшити якість наших випускників – для нас пріоритетне завдання».« Повернутися

Інформаційні партнери