03 серпня було проведено єдине фахове вступне випробування зі спеціальності «Право»; вступний іспит з іноземної мови та фахові вступні випробування у ВНЗ для вступників, визначених у пункті 4 розділу 1 Положення на спеціальність «Право»; фахове випробування зі вступниками (магістри/спеціалісти) на денну, заочну форми навчання для спеціальностей «Менеджмент», «Право», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Маркетинг», «Облік і оподаткування», «Інженерія програмного забезпечення»; а також фахове випробування зі вступниками (магістри/спеціалісти) на денну, заочну форми навчання для спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні економічні відносини» та «Економіка».

08.08.2017 року пройшов іспит з іноземної мови для вступників на ОС «Магістр». Це останнє випробування перед складанням рейтингових списків абітурієнтів, які будуть рекомендовані на державне замовлення та контрактну форму навчання.

Як і попередні випробування, іспит з іноземної мови складався в тестовому режимі. Більшість студентів складали іспит з англійської мови. За результатами є абітурієнтка, яка отримала найвищий бал — 5.

Наведемо статистику. Всього подано заяв – 431. Найбільшу кількість заяв подано на спеціальність «Право» – 115. Але відмінністю цьогорічної кампанії є складання вступниками на спеціальність «Право» (ОС «Магістр») єдиного фахового випробування.

Результати ЗНО будуть відомі в електронних кабінетах абітурієнтів після 14 серпня. Тобто для вступників цієї спеціальності випробування вже закінчилися, але результати та рейтингові списки ще не відомі.

Бажаємо всім вступникам набратися терпіння і досягти найкращих результатів.

Тетяна Бондаренко.

Говорить Ілля Іванов:

«Я отримав диплом бакалавра з економічної кібернетики і тепер буду продовжувати навчання на магістратурі. Перші три роки я навчався так собі, середньо, а на четвертому курсі предмети стали цікавішими і я закінчив курс на відмінно, по всіх дисциплінах у мене були «5». Особливо мене зацікавила кібернетика, яку викладав Сергій Володимирович Ткаліченко. Керівником моєї дипломної роботи на тему «Дослідження політичних ризиків» була Олена Олександрівна Бондаренко. Це вона спонукала мене взяти цю цікаву тему, за що я їй дуже вдячний, за її підтримку і в написанні диплома. Протягом навчання я захоплювався грою в шахи, брав участь у вузівських змаганнях і змаганнях серед криворізьких вузів, де часто ставав переможцем. Тепер буду вивчати економіку. Я думаю, ці знання мені знадобляться у житті».

Про Настю Дмитрів у нашому інституті знають добре. Її портрет висить у холі навчального корпусу № 2 серед інших кращих студентів. І ось, отримавши диплом бакалавра, вона вирішила продовжити навчання далі. І склала всі вступні випробування з найвищим балом – 5!

Говорить Анастасія Дмитрів:

«Насправді я не очікувала такого результату, хоча до кожного екзамена я готувалась старанно, тому що конкуренція на моїй спеціальності дуже велика. Мотивацією для всіх є навчання на бюджеті, тому доводилось до кожного екзамена підходити дуже відповідально. Я, звичайно ж, щаслива, що навчаюсь у Криворізькому економічному інституті і сподіваюсь, що через півтора року завершу його з червоним дипломом».« Повернутися

Інформаційні партнери