Про інавгурацію з нагоди відкриття нового навчального року в Академії Полонійній (Ченстохово), яка проходила 27 жовтня 2018 року, розповів перший заступник директора з науково-педагогічної та навчальної роботи професор Сергій Гушко, який разом із професором Володимиром Кулішовим представляли там Криворізький економічний інститут ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

В рамках інавгурації було заплановано відкриття центру «Медична служба». У межах цього заходу взяли участь запрошені поважні гості, у тому числі й міністр охорони здоровя Республіки Польща, яка безпосередньо давала відкриту лекцію і відкривала цей центр.

На цьому святі були представники більш ніж десяти країн, а також академічна спільнота і студенти. З України були представники Одеської політехніки, Київського національного університету імені Бориса Грінченка та ін., в тому числі були й представники США.  Під час цих заходів відкривав інавгурацію і брав у ній участь Краківський симфонічний оркестр.

Ректор Академії кс. професор, докт. габіліт. Анджей Криньські презентував концепцію SMART-університет. Напередодні інавгурації проходили відкриті лекції (англійською та польською мовами). Окрім цього, були проведені перемовини щодо продовження співпраці за програмою «Подвійні студії».

В інавгурації також взяли участь і студенти КЕІ, які є учасниками  стипендіальних програм і програм академічної мобільності подвійних студій в Академії Полонійній.  « Повернутися

Інформаційні партнери