Реєстрація електронних кабінетів вступників і завантаження додатків до документів про повну загальну середню освіту розпочалося 02 липня і триватиме до 25 липня 2018 року.

У Криворізькому економічному інституті ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» працює консультаційний центр, який допомагає абітурієнтам вирішити будь-які питання стосовно вступної кампанії. Зокрема, ми пропонуємо вступникам послугу щодо створення електронних кабінетів. Кожен вступник може прийти до центру, де наші фахівці допоможуть зареєструватися відповідно до нормативних вимог. Створений у нас електронний кабінет, звісно, можна буде використовувати для подання документів і до будь-якого іншого навчального закладу.

Щоб упевнитися у  правильності виконання всіх вимог вступу, Криворізький економічний інститут запрошує абітурієнтів скористатися послугами консультаційного пункту, що розпочав діяти на базі приймальної комісії інституту з 02.07.2018 у Центрі студентських комунікацій (ЦСК, вул. Медична, 16).

З цього дня наші фахівці нададуть кожному вступнику кваліфіковану допомогу при створенні власного електронного «Кабінету вступника». До ваших послуг також повне та оперативне інформаційне забезпечення всіх етапів «Вступної кампанії-2018». Тут можна дізнатися про останні новини перебігу вступної кампанії, ознайомитися з алгоритмом подання й обробки документів, отримати актуальні відомості щодо розкладу і результатів вступних випробувань.

Як відомо, вступна кампанія 2018 року розпочинається 12 липня. З цього дня заклади вищої освіти починають приймати від абітурієнтів документи для вступу в електронній і паперовій формі. Особи, які вступають до ВНЗ  на основі співбесіди, вступних іспитів  або творчих конкурсів, зможуть подавати заяви до 20 липня. Абітурієнти, які вступатимуть тільки на основі сертифікатів ЗНО – до 26 липня. Вступні іспити – з 21 по 26 липня, співбесіди – з 21 по 23 липня включно.

Маєте питання щодо вступу до інституту, потребуєте допомоги із визначенням сумарного балу вступника, звертайтесь до Консультаційного центру Криворізького економічного інституту за адресою: вул. Медична, 16 (колишня Семашка).

Приймальна комісія КЕІ« Повернутися

Інформаційні партнери