Нещодавно відбулася цікава зустріч у Криворізькому економічному інституті ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» та Координаційному Центрі допомоги

— Ми радо зустрічали шановних гостей – представників Світового банку та Міністерства з тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, — розповідає керівник Центру Вікторія Самойленко. – Ми показали нашу діяльність і її плідні результати, обумовили плани на подальшу співпрацю та реалізацію стосовно гранту.

***

Говорить Надія Турчанінова:

— Дуже теплою була наша зустріч. Ми показали вишивання мапи нашого міста. А ще запропонували всім присутнім зробити по історичному стежку. Співали українські пісні. Спасибі всім, хто взяв участь у такому заході. Було так здорово! Такий емоційний заряд дає вишивання і спілкування з небайдужими людьми.

***

На знімках: з Людмилою Подольською, Андрієм Резником, Валерієм Годзем, Наталею Копиловою, Олександром Куренком, Андрієм Шайканом, Геннадієм Кочуєвським, Тетяною Мухачевою, Ігорем Абрамом, Надією Турчаніновою та іншими.

***

Цими днями двісті п’ятдесят криворіжців – родини загиблих та всі небайдужі – виїхали на острів Хортицю, де рік тому була висаджена Криворізька Діброва
на честь загиблих Героїв

Урочисто відкрили Пам’ятний Хрест, вшанували полеглих Воїнів, полили дубки. Отець Іван та отець Василь провели Панахиду і Молебен за загиблими.

— Наше Об’єднання щиро дякує «Національному корпусу» за організацію заходів на острові Хортиця (м.Запоріжжя), що було проведено 25 травня, щодо встановлення Пам’ятного Хреста, а також висадження дубів на честь загиблих Героїв, виготовлення табличок, у виїзді криворіжців на цю важливу акцію, — зазначає В.А. Самойленко.

Головна мета заходу – відродження культури, розвиток держави та розбудова нації.

Тепер Криворізька Діброва, вже рік, як висаджена там,  зростає в серці України – на острові Хортиця! Нехай дубки зростають і міцніють для майбутніх поколінь на честь наших славетних і мужніх воїнів, які віддали своє життя за Неньку-Україну!

 « Повернутися

Інформаційні партнери