Новий навчальний рік уже стартував і вже набирає розгін. Заняття, лекції, практичні – все, як і завжди. І все-таки є щось нове, особливе. Запитаємо викладачів і студентів про це.

Ірина Базаренко,
викладач кафедри іноземних та ділової української мов:

«Нарешті я знову в рідних стінах інституту! Дякую всім, хто підтримав і надав можливість працювати. За 6 років моєї відсутності багато що змінилось. За цей період інститут зазнав нелегкі часи, але він вистояв, і зараз із новими силами і бажанням стати частиною змін в освіті готовий рухатись уперед! Я впевнена, що команда кваліфікованих, креативних і небайдужих фахівців нашого інституту зможуть змінити сталу систему освіти«.

Кристина Войтович, студентка групи МЕВ-17-1м:

«Я вивчаю міжнародні економічні відносини. У цьому навчальному році змінився процес викладання дисциплін: по два предмети на два тижні. Перший тиждень читають нам лекції, а на другому тижні у нас будуть проводитися практичні заняття. Наші 8 дисциплін закінчаться наприкінці жовтня. Вивчаємо зараз ми два предмети, не розпилюючись на інші. Таке в нас вперше. Навчаємось ми за цією схемою лише перші дні і сказати щось про це нововведення мені важко. У жовтні я поїду навчатись до Академії Полонійної (Ченстохово). В Польщі я буду отримувати знання з бізнес-адміністрування. Приїду додому на зимову сесію».

Ірина Уманська, студентка групи МАР-17-1:

«Я навчалась у Центрально-Міській гімназії, в цьому році я її закінчила. Навчалась добре, мій середній бал – 10. Вступила на перший курс КЕІ. Перші враження від інституту позитивні, хоча мені важко все відразу запам’ятати: імена викладачів, одногрупників, назви нових предметів. Наша група невелика, лише 11 чоловік: 4 хлопці і 7 дівчат. Ми ще не здружилися як належить, хоча прагнемо дізнатися одне про одного якомога більше. Ми раніше, до занять, приходимо до інституту, щоб була змога поспілкуватися. Мені деякі предмети здалися важкуватими, особливо психологія – там складні терміни. У нас у щколі не було такого предмету, тож для мене тут усе нове. Сьогодні у нас була вища математика, яку читає нам Віта Олександрівна Макаренко. Теж мені здалося все складним. У школі уроки біжать швидко, одне змінює інше, а тут треба сидіти цілих 3-4 пари і слухати один предмет. Важко, але що поробиш… треба звикати. Навчальний матеріал тут зовсім не такий, як у школі, до того ж багато завдань. Значно все складніше».« Повернутися

Інформаційні партнери