Задум створити серію розповідей про професорів Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» виник ще в минулому році

Серія носить назву «Історія успіху в особистостях». Знайомить читачів із цією новиною завідувач бібліотеки, автор цього задуму  О.О. Картечева:

— Виходячи зі слогану інституту – «Територія твого успіху», ми вирішили, показати, як досягли своєї наукової вершини наші професори. Всі вони розпочинали свою викладацьку і наукову діяльність як викладачі, а вже з часом стали докторами наук, професорами. У нас працюють 12 професорів, отже, таких випусків буде 12, щомісяця по одному бібліографічному показнику. Ми прагнули максимально зібрати дані з біографії наших номінантів. Перший випуск – про Петра Петровича Мазурка (П.П. Мазурок).  Він є і знаходиться в репозитарію інституту. Далі йтиме розповідь про Ганну Іллівну Матукову, Володимира Васильовича Кулішова та інших.

У біобібліографічному покажчику, присвяченому науково-педагогічній та громадській діяльності Мазурка Петра Петровича, доктора економічних наук, професора кафедри економіки та підприємництва Криворізького економічного інституту Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» зібрано та систематизовано відомості про його науковий доробок, який виданий окремими виданнями, а також опублікований у наукових збірниках і періодичних виданнях. Укладачі намагалися найбільш повно відобразити наукові праці професора П.П. Мазурка.

Більш детально можна ознайомитися з його науковою діяльністю, зайшовши на сторінку «Бібліотека» (бібліографічні покажчики або репозитарій).« Повернутися

Інформаційні партнери