Ось і настала ця довгоочікувана подія – отримання диплома спеціаліста і магістра

Ви закінчили інститут і сьогодні отримуєте диплом про вищу освіту. Ми намагалися зробити все необхідне, щоб ви досягли цієї мети, — розпочав свій виступ директор Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», д.е.н., професор Андрій Шайкан. – Отже, перегорнута перша сторінка вашого життя, а тепер далі ви йдете вже у професійне життя – займатися власною справою, маючи статус людини з повною вищою освітою. Цей диплом визнається на українському ринку праці і в Європі. Це перевірено ділом. Вітаю вас із цією знаменною подією. Ви ті, хто знає свою мету, і ви завжди отримуєте те, чого варті. Ми всі бажаємо вам досягти нових горизонтів і відкривати для себе нові обрії. А що робити далі? Знову приходити до нас на навчання. Наснаги, творчого натхнення і працювати в улюбленій сфері. Хай щастить!

Багато щирих слів було сказано деканами факультетів Олександром Астаф’євим, Дмитром Волковим, Катериною Дацко.

Світлої дороги у майбутнє побажав молоді О.Ю. Астаф’єв. Він закликав не дивитися на чужі країни, а любити свою і робити все, щоб у ній жилося краще.

Ви народилися в Україні, тут ваша Батьківщина і ви повинні піднімати її, розбудовувати і гідно працювати заради її блага.

Хочу, щоб ви вийшли зі стін інституту не просто людьми з дипломами, а стали гідними людьми, — побажав випускникам Д.П. Волков.

Мудрості, наполегливості у досягненні поставленої мети, світлих цілей, успіхів у всіх сферах життєдіяльності побажала випускникам К.П. Дацко.

Говорять випускники

Світлана Крошка:

Нарешті я закінчила інститут. Я дуже хотіла отримати диплом не Криворізького національного університету, а саме Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. І я його тепер маю. Я дуже вдячна всім за навчання, особлива подяка кафедрі маркетингу, особисто М.П. Сагайдаку, а також моєму керівникові дипломної роботи В.В. Ніколаєвій, і всьому колективу інституту.

 

 

Оля Пащенко:

Я отримала диплом спеціаліста. Закінчила я КЕІ з хорошими оцінками. Велике спасибі всім, хто навчав нас. Вони завжди підтримували і по-доброму ставилися до нас. Інститут – це хороша школа життя. Я, як і мої друзі-випускники, отримала багато позитивного досвіду. Дуже рада, що у свій час вступила саме сюди. У нас дуже дружний колектив.

Вікторія Сінькевич:

Я заочниця, навчалась у групі ЕП-12-2. Отримала диплом бакалавра. За цей період я познайомилася з багатьма людьми і маю тепер багато друзів. У деяких із них, з якими навчалась ці роки, я відкрила для себе кращі їхні риси характеру: цілеспрямованість, відповідальність. Це моя одногрупниця і колега Олена Швидка. Найбільше мені запам’ятались викладачі, які дали нам багато знань, це Ганна Іллівна Матукова, Ольга Анатоліївна Ніколайчук, Олександр Сергійович Бех, Віра Володимирівна Овчаренко, Лариса Сергіївна Тарасюк.

 

 « Повернутися

Інформаційні партнери