Відтепер усі викладачі, студенти та гості КЕІ можуть вільно користуватись безмежними можливостями відразу двох найпотужніших науково-метричних баз SCOPUS та Web of Science! Ці бази дозволяють легко знаходити авторитетні наукові праці, статті, монографії, матеріали конференцій та інші здобутки науковців з усього світу. КЕІ одним із перших отримав доступ відразу до обох науково-метричних баз відповідно до наказу МОН України від 06.11.2018 року № 1213 «Про надання доступу вищим навчальним закладам і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до електронних наукових баз даних».

Ці бази є найбільшими в світі. У WoS найбільш поважними є три платформи: SCIE (Science Citation Index Expanded) – включено приблизно 8300 журналів; SSCI (Social Science Citation Index) – 2900; AHCI (Art and Humanities Citation Index) – 1600 журналів. Щодо Scopus, то сьогодні до цієї бази включено і є активними понад 20000 журналів, зокрема і з України.

ТОП-5 можливостей SCOPUS та WOS:

  1. Пошук необхідних наукових матеріалів за будь-якою тематикою, що цікавить, для якісного написання власних робіт та виконання дослідження.
  2. Можливість працювати з найсучаснішими дослідженнями провідних науковців світу.
  3. Реєстрація на платформі, створення профілю користувача чи власного кабінету (відбір праць та створення картотеки статей за інтересами; синхронізація профілю науковця у ResearcherID та ORCID).
  4. Пошук журналів для публікації, перевірка їх «цитованості».
  5. Пошук грантів.

 

Доступ можливий на території КЕІ з мережі університету за посиланнями:

https://www.scopus.com

http://webofknowledge.com

Ви також можете користуватись базами зі свого ноутбука чи смартфону, доєднавшись до мережі Wi-Fi FREE_KEI, яка вільно діє по всьому корпусу КЕІ на Медичній 16.« Повернутися

Інформаційні партнери