Учні 70-ї школи завітали до Криворізького економічного інституту в межах літньої практики й отримали 2 дні цікавих зустрічей, інтерактивних занять і тренінгів

Перший день розпочався зі знайомства з нашим інститутом та цікавого тренінгу з лідерства від Аліни Кузьмич, асистента кафедри менеджменту. Але на цьому сюрпризи не закінчились! В кінці дня школярі разом із нашими активними студентами отримали нагоду відвідати лекцію професора зі Сполучених Штатів Америки Романа Шеремети, який завітав до КЕІ.

Другий день видався не менш насиченим. Розпочався з воркшопу з цифрової економіки, який провела Максимова Ірина Іванівна, декан факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій. Під час заняття учні з цікавістю занурились у світ цифрових перетворень, дізналися про важливі навички, які необхідні для успіху і які можна опанувати, здобуваючи освіту в Криворізькому економічному. Також дізнались про лайфхаки, де можна знаходити якісну економічну інформацію, яким джерелам довіряти у світі Big Data. Усі охочі зареєструвались у науковометричних базах Scopus та Web of Science, доступ до яких можна легко отримати на території КЕІ.

Далі гості розділилися за інтересами та взяли активну участь у двох тренінгах.

Тренінг «Legal school» для учнів класу правового спрямування провела декан юридичного факультету Дацко Катерина Павлівна. У рамках тренінгу було розставлено акценти на особливостях професії юриста, визначено нові перспективні напрями юриспруденції, зокрема: медіація, ІТ-право, медичне право, право інтелектуальної власності та захист прав людини. Більш детально обговорили питання механізмів захисту прав людини, визначили проблемні питання у цьому напрямку для України, США та країн Європейського Союзу.

Тренінг «Європейська інтеграція для молоді» провела Максимова Ірина Іванівна для учнів, які цікавляться економікою. Цей тренінг вже рік проводиться для шкіл м. Кривого Рогу викладачами КЕІ та завжди викликає жвавий інтерес, адже євроінтеграційні процеси стають усе ближчими до України. Тренінг органічно поєднує цікаві факти про країни ЄС, важливі цінності, ігри, де кожен учень може спробувати себе у ролі парламентаря, бізнесмена і правника, а також можливості та високі стандарти європейської освіті, які сьогодні активно впроваджуються і в нашому КЕІ.

Усі учні проявили неабиякий інтерес, завзяття і креатив. Тож сподіваємося побачити їх вже на лекціях
у колі дружньої родини студентства КЕІ!

 

Інформацію надала Ірина Максимова.« Повернутися

Інформаційні партнери