31 січня 2019 р. у Криворізькому економічному інституті відбулася  конференція трудового колективу Криворізького економічного інституту ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана»

У конференції взяли участь 93 делегати – представники науково-педагогічних працівників, співробітники і здобувачі вищої освіти КЕІ.

Основні питання, які розглядались на конференції:

  1. Звіт про фінансово-господарську діяльність Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за 2018 рік.

Доповідач – директор інституту А.В. Шайкан.

  1. Про виконання колективного договору за 2018 р.

Доповідачі – директор інституту А.В. Шайкан,

голова первинної профспілкової організації А.В. Максимова.

У своїй доповіді директор інституту А.В. Шайкан зупинився на звіті за минулий рік.

— Ми виконали всі зобов’язання, які адміністрація взяла на себе щодо фінансового стану нашого інституту. І це головне досягнення, про яке ми сьогодні можемо звітувати, — сказав він. — Нам було нелегко, але разом з тим ми досягли тих пріоритетів, які були поставлені перед нами. Це дозволило вийти на пристойний показник, і фінансовий рік ми закінчили у повному обсязі, виконавши всі взяті на себе зобов’язання.

Директор зупинився на конкретних цифрах, які підтвердили сказане вище.

На другому питанні порядку денного зупинилася голова профспілки інституту А.В. Максимова. Вона акцентувала увагу присутніх на договорі, прийнятому на конференції у 2017 році. Зміст договору був оприлюднений на сайті інституту, і всі могли ознайомитися з ним і керуватися у своїй роботі.

Зусилля адміністрації та трудового колективу були спрямовані саме на реалізацію положень Колективного договору.

А.В. Максимова проаналізувала стан виконання договору сторонами, зупинилась конкретно по кожному розділі договору, акцентувала увагу як на позитивних досягненнях, так і на проблемах, невирішених питаннях трудового колективу.

В обговоренні взяли участь юрист А.А. Іванова, начальник відділу кадрів Н.С.Білоконь, заступник директора В.В. Орлов, викладач А.А. Супрун, керівник ЦСК О.Ю. Астаф’єв, вчений секретар Н.В. Багашова.

За результатами обговорення була прийнята відповідна постанова конференції.« Повернутися

Інформаційні партнери