Криворізький економічний інститут ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» оголошує набір слухачів на курси з вільного володіння державною мовою для осіб, які претендують на вступ до державної служби.

Інститут пропонує повний механізм навчання та проведення атестації осіб  з метою забезпечення виконання вимог Закону України «Про державну службу» та Постанови КМ України від 26.04.2017р. № 301.

Криворізький економічний інститут здійснює навчання слухачів курсів відповідно до ліцензії в галузі знань «Публічне управління та адміністрування». Після закінчення навчання особи, які успішно склали атестацію отримують посвідчення відповідно Постанови КМУ про вільне володіння державною мовою, моделювання комунікативної поведінки відповідно до ситуації у роботі з конфліктними групами, особами з особливими потребами.

Набір в групи відбувається відповідно визначених компетентностей з української мови :

  • Слухачі, що отримали достатні бали (під час співбесіди з фахівцем – філологом української мови та літератури) мають можливість проходження інтенсивних курсів і складання атестації за три дні ( 20 аудиторних годин), освітня послуга відповідно планової калькуляції складає 352 грн. 08 коп.
  • Слухачі, що отримали низькі бали (під час співбесіди з фахівцем – філологом української мови та літератури) мають можливість проходження курсів протягом десяти днів (72 ауд. години), освітня послуга відповідно планової калькуляції складає 920 грн.
  • Слухачі, що мають відмінні оцінки в атестатах та дипломах відповідно Постанови КМ України від 26.04.2017р. № 301, отримують посвідчення безкоштовно.

Атестація слухачів, що приймуть участь у навчанні  починається з 10 червня 2017 року на базі Центру довузівської підготовки та освіти дорослих Криворізького економічного інституту за адресою пл. Визволення 2 (каб 39).

Додаткова інформація за телефонами:

  • (067) 543-69-67
  • (0564) 90-17-52

Реєстрація слухачів на курси з подальшою їх атестацією проводиться на базі
Центру довузівської підготовки та освіти дорослих
Криворізького економічного інституту
ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»« Повернутися

Інформаційні партнери