13 квітня о 19.00. Вперше у Криворізькому економічному відбувся нічний квест!

«У повній темряві інституту лише ти і твоя команда. Гра розпочалась. Ціль гри – дійти до фіналу швидше, ніж ваші суперники. Проти вас – загадки, шифри та головоломки. За вас – команда друзів. Щасти!» — ось із такими закликами  взяти участь у  квесті  запрошувала РСС наших студентів до нової й цікавої гри. 

Євгеній Шаталов:

«Квест «У повній темряві» запам’ятався мені розгадуванням шифрів, шаленою біганиною нічними коридорами інституту в пошуках наступної локації, а також нелінійними завданнями, вирішення яких наближало кожну з 8-ми команд до фіналу. Особливо слід відзначити дружню атмосферу, яка панувала протягом усього часу квесту. Це було справжнє випробування на витривалість і кмітливість, уміння працювати в команді та орієнтуватися в приміщенні інституту. Ми готували чай, читали книжки у пошуках прихованих шифрів, розгадували анаграми, блукали лабіринтами. Важливою була кожна деталь, залишена в коридорах. За результатами, можна зробити висновок, що такі заходи об’єднують студентів, дають змогу знайти нових друзів, а також якісно та корисно провести свій вільний час».

 

Віка Коцуба, студентка 3 курсу (група МН-15-2):

«Квест видався дуже класним. Учасникам дуже сподобалася локація з чайником і «загадковими» цифрами. Всі з шаленими очима та з криками «Що це означає?» носилися коридорами, шукаючи потрібну аудиторію.  Перед цим кожна команда отримала конверт із шифром аудиторії, яку потрібно було знайти. На локації команди із зав’язаними очима, в лабіринті, виконували різні завдання: від «Здогадайся, який це предмет?» – до пошуку нових підказок і збору слів, розкиданих по всій аудиторії. І все це потрібно було робити у повній темряві! РСС вперше провела такий захід. Сподіваюсь, що це стане щорічною нашою традицією».« Повернутися

Інформаційні партнери